İşe yarama süresi?

Öncelikle herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar, bundan 1.5ay önce spor salonuna gidiyordum haftada 3gün alet çalışıp pilates aerobık yapıyordum yalnız okulumun ve okuduğum bölümün yoğunluğundan ötürü düzenli gidemediğim için çok verim alamadım bunun üzerinede sakatlanınca 1.5ay oldu bıraktım ve evde spor yapanlar kervanına bende katıldım sorum şu ki haftaiçi hergün 15dk ısınma yani kardio (dans ediyorum genelde keaira lashee diye bir kadın var çokiyi) üzerine but workout yapıyorum youtubeda sarışın bir bayan var 15dk lık victoria secrettakilermi ne yapıyormuş,15dk karın,15 dk da squat ve bacakbasen hareketleri yapıyorum squat ise basic (20tane 4kg lık dumbell ile), sumo (20tane 2kgli dumbell ile), prisoner (20tane kendi vucut agırlıgımla),4kg dumbell ile deadlift 20tane ve son olarak 20tanede 2kg lık dumbell ile lunge yapıyorum, akşamlarıda yatmadan 5-10dk kol çalışıyorum ekipmanım yok yeniyim diye almadım henüz sadece 2tane 2kg lık dumbell var birde pilates lastiğim geçmişten kalan haftasonlarıda vücudumu dinlendiriyorum çünkü yeniyim diye ağrım var biraz squat çok zorluyor özelliklede amacım kilo vermek değil sadece sıkılaşmak 10kilo verdım zamanında malum kalça bacak vs düştü sizce bu programım yeterli mi ne zaman etkisini hissederim? illaha salona alet için gitmek zorundamıyım?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 veya 2 ay içinde farkı görmeye başlaraın

0|0
    0|0
    • Spordan anlamadığım için pek bide evde yapılan spor işe yaramaz diyolar moralim bozuluyor:(

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonuna devam et. Bir iki aya farkı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...