Esrarlı, gizemli korktuğunuz bir olay yaşadınız mı?

Haydi anlatalım millet doluşun buraya.

Bir keresinde sabah saatin 4 ü sabah ezanına yakın saatlerdi evdeki herkes uyuyordu birden kapı zilimiz çaldı sonra herkes ayaklandı kim o diye aşağıya baktık bir allahın kulu yoktu sonra ezan okundu. Bu olaysan sonra düşündük sabah sabah kim çalar diye hiç bir fikir bulamadık. Yine bir gün bu saatlerde telefon çaldı kapandı yine bir şey anlamadık var mı yaşadığınız bu tür olaylar.

Esrarlı, gizemli korktuğunuz bir olay yaşadınız mı?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde söyle olayım vardı bizim eski buzdalabı bozukken ara sıratitreme yapıyordu bir gün öyle uykum varki akillara zarar su icmeyw gittim üsenerek bir sallandı dolap ben bozuk oldugunu bile bilmiyorum ne kadar uykum varsa kayboldu:-D birde hırsız ile karsı karsıya geldim adam beni 3 km kovaladı ama yakalıyamadan düştü:-D Bikeresindede kırmızı gözlü balei beni dövecekmis bizde 4 kisi hasat ettik adamda kafa kalmadı yerler kan icinde hala acı hissetmiyor demir sopayla bacagınatüm gücümle vurdum yinemi acı hissetmedi yerde 5 dakka yatti sonra kalktı gitti sopa alnıs bana bir fırlattı bende kendimi savundum sıyırdı geçdi.o baleciyi öldürene kadar dövdük Sadece bir kere gldi birdaha gelemefi:-)

0|0
    0|0
    • hahahaha iyimiş bu :D

• neyse yazma boşver sende kalsın :D

• Ama en hası denide bogulur numarası yapdım bir kızı etkilemek icin hakkattende etkiledim yüzmeyi cok iyi biliyorum bogulma numarası yapdım denizde kimse yoktu kız beni cıkattı hayat öpücü vermişti çok iyi taktik yaprım :-D Aldanma gülüsume kitlerim dönüsüme

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazen sabahları çok yüksek bir ses duyarım. Ama öyle bir ses ki yani evde herkesin uyanması gerekir. Neyse duyarım uyumaya devam etcekken birden "neydi lan o?" derim ve etrafa bakarım. Hep jeton sonradan düşer yani. Nedenini hiç anlayamadım.

0|0
    0|0
  • sünnet olduğum zaman testislerimde bir ağrı oluyodu bazen. ve donumu indirmedende geçmiyodu. 1 kere gece yarısı sokağın ortasında donumu indirmek zorunda kalmıştım. çok kötüydü. bunu gündüz yaşamaktan korktuğum kadar hiçbişeyden korkmam.

0|0
    0|0
    • çok esrarlı ve gizemliymiş gerçekten seninkisi... 3 harfliler var bu işin içinde... tırstım gece gece

• korktuğun kısmına cevap vermiştim. neyse. ben bilim insanıyım benim için hiç bişey gizemli falan değil :)

• Arkadasima çok benzeyen birini gördüm laa mehmett diyorum bakmıyor ensesine patlattim kavga cikiyordu çocuk konusmasa anlamiyordum o derece yani ses tonundan ayirt ettim.

0|0
    0|0
    • çok esrarlı bir olay gerçekten hahaha :D

• En saçma olanı da ben neden kendimi tanıyorum :-D ...

0|0
    0|0
  • senın yaşadıkların taciz yalnız :D

0|1
    0|0
    • Haha tacizci çok esrarlı biri galiba, esrarı çektikçe gece saat dört mört dinlememiş :D

• canın sıkılıyor anlaşılan.. astral seyahat öneriyorum.

0|0
    0|0
  • Seni seven biri var ama biraz manyak :P

0|0
    0|0
  • Ahahah ne içiyorsan aynısından istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ezan okundu ya ... ondandır...:)

0|0
    0|0
  • korktuğum birşey var bitecek inş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...