Benden nefret ediyor diye düşünüyorum. Yoksa bu çocuk niye böyle garip davransın?

Kendisi sınıfımızın en çok konuşan erkeği.Ama aynı ortamda olduğumuz zaman beni gördüğü zaman ve ya aniden karşılaştığımız zaman yere bakıyor susuyor.Ama arkamdan bana baktığını görüyorum.Bazen benim karşıdan geldiğimi gördüğü zaman arkadaşlarını arkasında saklanıyor gibi.Derste gizli beni kesiyor.Aciz davranıyor sanki ben ona birşey yapıyorum.Başka zamanlar yerinde bile duramıyor çok konuşuyor ama beni gördüğü zaman garip davranıyor. Benden nefret ediyor diye düşünüyorum.Yoksa bu çocuk niye böyle garip davransın?Sorunu ne olabilir acaba?

Güncellemeler:
Ya herkes cocuk senden hoslandi falan yaziyor ama ben belki benim ondan hoslandigimi dusunmus diye korktum.Ama gerci ben ona hoslandigima dair laf etmemisim kavga ettigimiz zaman ona sana gercekten bazen gicik oluyorum dedim.Böyle sonuca varamaz degil mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• einstein'ın atomu parçaladığı gibi ergenleri parçalamak istiyorummmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senden hoşlanıyordur büyük ihtimalle ama kendinin sana yetebileceğini düşünmüyordur herhalde.

0|1
    0|0
    • Bana yetebilecegini dusunmuyordur derken?

• Ya o kadar guzel degilim sade bir kizim.O kendisi benden daha guzel yakisikli.

• Bilemiyorum o zaman bilemedim ki

• git sen konuş demek ki çekiniyor.

senden onun gururunu kıracak bir kelime duyduysa gönlünü al barış herkesle konuşuyorsa rahat rahat seninlede konuşsun öyle

0|0
    0|0
  • Teklif ettimi bu cocuk sana ? ve ettiyse nasıl bir cevap verdin

0|0
    0|0
    • Hayir böyle birsey hic olmadi.O beni en yakin erkek arkadasimla oturmaya izin vermiyordu sonra bende cok kizdim sana ne,sana karsi degilim ama bazen gicik oluyorum dedim.

Oda bana tamam sakin ol dedi gitti.Sabah benim ilgimi cekmek icin nerdeyse herseyi yapti ama ben bir karsilik bile vermedim.Sonra bir ara bana kötu davranmaya basladi intikam aliyormus gibi.Sonra bende ona özur dilerim cok kizdim dedim.Oda bana hayir kafama takmiyorum

• Neyi abartmissim?

• '' Hayir böyle birsey hic olmadi.O beni en yakin erkek arkadasimla oturmaya izin vermiyordu sonra bende cok kizdim sana ne,sana karsi degilim ama bazen gicik oluyorum dedim.'' BUNU ABARTMISSIN SANKİ

• acaba senden hoslama ıhtımalını hıc dusundun mu :)

0|0
    0|0
  • bu devrin liselileri bir acayip doğrusu hoşlanma ihtimalini hiç düşünmemş

0|1
    0|0
  • O çoçuk çok utangaç ve sana yaklaşamıyor demek ki sen ona yaklaşmalısın

0|0
    0|0
  • sana sırılsıklam aşik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoslanıyordur büyük ihtimal ya da seviyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...