11 de uyumasam 12 veya 1 de uyusam ne değişir ki?

Arkadaşlar hemen anlatıyorum sorum biraz karmaşık. Ben 22 yaşımdayım 2 arkadaşım var biri 24 diğeri ise 19 yaşında. İkiside bir süre önce 1.50-55 arası bir şeydiler boyları inanılmaz kısaydı ve biz sınıfın en kısa kızlarıydık diyebilirim. 1 sene önce de böyleydi. Özellikle 3müz boyumuzu aşırı kafaya taktık hep. 24 yaşında olan arkadaşım boy uzatma formülü kitabının uygulandığı bir merkeze gitti ve spor hocasıyla beraber uykusu, yemesi içmesi hepsi düzene girdi. Kız şu an 1.62 boyuna ulaştı 4 ayda oldu bütün bunlar ve normal süre 6 ay. Biz 19 yaşımdaki arkadaşımla anlaştık ama ben gidemedim o önce gitti o şu an 3 cm uzamış 1.58 olmuş ve daha 2 ayında. Ben bu sene gideceğim biraz yoğunum o yüzden bekledim hep ama bu gün kızlardan öğrendim 11 de uyuyup 7de uyanmamız gerekki benim çocukluktan beri uyku düzenim alt üsttür yani 11 de uyusam bile uyuma imkanım yok çünkü bizim evde herkes uyanık ve küçük 2 kız kardeşim de geç uyuyor en erken 1 de uyuyabilirim. Ama spor hocası 7de uyanmamız ve 11 de uyumamız gerektiğini söylüyor içlerinde en çok boyu kafaya takan benim ama ben 11de uyumasam boyum uzamaz mı şimdi arkadaşlarım gibi benim anlamadığım şey 11de ne oluyor yani 12 olsa olmaz mı niye 11 yani? :( lütfen bana bir çözüm söyleyin nolur ben 11 de uyuyamam ya imkansız bazen misafirler bile oluyo bizde 11 de falan :(

0|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...