Bir kadının vücudu tüylü olsa, erkeklerin tepkisi ne olabilirdi ?

diyelim bir kız çok güzel, ve seviyorsunuz onu fakat elleri, sırtı karnı tüm vücudu tüylü. nekadar önemli olurdu ? ne yapardınız ?

0|0
8|40

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiysek kılınada katlanacağız. Gülü seven dikenine katlanır.

6|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 39

• keramet kıldaymış be :)

ameliyat için kıllarım alındı ve kılın faydasını anladım. insan kıllıdır. önemli olan yaradan böyle yaratmış demesini bilmekte. kılda keramet olsaydı g... çıkmazdı diyenler halt yemiş. kışın sıcak yazın serin :) veeee beni gerçekten sevsin aldatma ihtimali olmasın varsın kıllı olsun. kılsız olupta o. jojuğu olmaktan iyidir.

1|0
    0|1
  • Canlı olarak gördüğüm ilk göğüs bölümü benim kadar kıllıydı.O zamandan beri göz çapkınlığım yok:DBen bile alıyorsam bir kadınında alması lazım.

1|0
    0|1
  • eski nişanlım epey kıllıydı, hormonal bi bozukluk, lazer epilasyona epey para harcadı bende destek olmustum maddi açıdan, sonra ayrıldık bi kaç sene sonra evlendi. masrafı ben yaptım sefasını başkası sürüyo zoruma gitmedi değil

4|1
    0|2
  • çok çok aşırı olmadığı takdirde uyum sağlanabilir. ancak, vajina bölgesinde bir miktar kıl her zaman iyidir. oral yaparken ağzıma kıllarının da değmesini tercih ederim ben.

ha şu var, çok tüylü bir sevgilim olsaydı tüm ağda ve epilasyon işlerini ben yaparak ona hizmet ederdim.

1|0
    0|1
  • Böyle birşey mi :) link

bileklerimi keser hayatıma son veririm...

0|0
    0|1
    • cok kotuu

• Bahsettiğin profil bu şekilde demek ki senin de tavrın pek iç açıcı değil :) Kıl önemli değil ya diyen olursada yalan söylüyor inanmayın gelsin sevsin bu hatunu o zaman :)

• yok dahada beter, elleri falanda tuylu :))

• çakmağı çakardım.

1|0
    0|1
  • e canım bızde tuysuz degılız olsun o kadar

3|0
    0|2
  • Anız diye yakardım.

0|0
    0|0
  • ilk yapacağım şey bir epilasyon merkezine götürmek ve bu işi halletmek hem onun için hem kendim için :)

0|0
    0|0
  • Tüy kıl bunlar anotimik şeyler çözümü var AĞDA aşağıda ki erkek arkadaşlar iğrendm falan yzmışta kızların hepsinde var kıl tüy ama alıyorlar eğer senni aşırı fazlaysa bir doktora git hormonlarında bozukluk vardır

0|0
    0|0
  • nasıl bır guzellıktır o yuzu adrıana lıma vucudu recep ıvedık oldu mu bu sımdı hemen epılasyona

2|0
    0|2
  • Oha!1! At çöpe gitsin, öyle kız mı olur.

0|0
    1|0

• herşeyin bir çözümü var.

ona yardımcı olurdum. kurtulmasını sağlardım.

aksi halde itici gelirdi kanımca

0|0
    0|0
  • Agda ve epilasyon islerini partneriyle birlikte yaparak cinsel hayatina renk katabilir :) ayrica igrenilcek bi durum yok bence allah vergisi :)

0|0
    0|0
  • Üzülmesin diye belli etmezdim ama kendi kendimede ulan ben ne yapıyorum tüy dokucuye nasıl para yetistircem diye düşünürdüm

0|0
    0|1
  • hoş değil yani kırıcı olmadan çözüm bulmasını istemek en mantıklısı diye düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • tüylü kadın mı icim bulandı :) ya tüyün neresi güzel ..

bazı kadınların yüzü bile tüylü laser şart :)

0|0
    1|2
  • aldırınca birşey kalmaz :)

1|0
    0|2
  • Abi sende bir anlatmışsın ki kurt karı mübarak.

1|0
    0|2
  • hani tüy dediğin minnak minnak ufak bişilerse abartmaya gerekyok derim..diğer mavililer gibi..

0|0
    0|0
  • epilator hediye ederim

0|0
    0|0
  • ayva tüyünden fazlaysa itici gelirdi.

0|0
    0|0
  • Ağda diye bişey var

0|0
    0|0
  • Tüyünden post, kaşarından tost.