Seçimlerde adaylığınızı koydunuz ve başbakan oldunuz, ilk olarak ne yapardınız?

Seçimlerde adaylığınızı koydunuz ve başbakan oldunuz, ilk olarak ne yapardınız?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Beğenmediğim heykelleri kaldırtırdım. Bana ters düşünen herkesi içeri attırırdım. Ya da "Ananı da al git." derdim. Bütün düzeni alt üst ederdim. Her şeyi değiştirerek daha da kötü hale getirirdim, ama bunu öyle bir yansıtırdım ki insanlar çalışıyorum sanırlardı. Sürekli ona buna laf sokardım. Medyayı satın alırdım. Falan filan...

Eksileyenler olacaktır. Onlara şunu soruyorum şimdiden: Bir başbakan bunları yapmaz mı?

0|1
    0|0
    • Yapmaz olur mu tek başına iktidar olabilecek tek vaadler sende şu anda . %50 oy alırsın . Dini kullanarak insan inançlarından da rant sağlarsan tam oldun demektir.

• Hah bak onu yazmayı unutmuşum. Din sömürüsü yapardım ama bir yandan da kul hakkı yemeye devam ederdim.

Kızlar Ne Diyor 3

• bilirkişi ve müfettiş sayısını arttırırım. devlet önce bi dönsün de kendine baksın, kendi bürokratları ne gibi harcamalar yapıyorlar. sonra bütce açık verdi mi faturayı vergilerden (halktan) çıkarıyorlar.. her talepte teftişi koyarım önüne, gerçekten talebinde haklı mı haksız mı.. ne bu canım, çeşmenin önüne geçen kendine doldurmadan geçemiyo. devletin malı deniz mantığına son!

0|0
    0|0
  • tayyibin ve yanlarının veremediği o askerlerimize vur emrini verdirirdm !

0|0
    2|0
    • cok darbeci gözüktün kız yoksa darbecimi baban senin.hay demokratlıgınıza ben sizin sizin yüzünden osmanlıdan beridir huzur rahat yok bu ülkede.demiyorki barış icin herşeyi yapardım kalkmış darbe hesabı yapıyorr

• sen neyden bahsediosun yaa ne barısı ne huzuru hergn bok gibi şehr verioruz onca ana baba perişan oluyor böl bir ülkede hangi barıstn bahsediosun sen

• 1. olarak terör sorunu son bulana kadar yapılması gereken herşeyi yapardım.

2.olarak da tüm atama bekleyen öğretmenleri atardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu anda bütün kamu alanı askeri alan ve özel sektörde mevcut hükümetin paralı askerleri yer alıyor . Sadece 5 sene bu çarpık yapılaşmayı yok etmekle geçer . Reform yapmaya fırsat kalmaz. Şu anda başbakan olacak kişi fiilen 5 sene başbakan değildir yönetemez çünkü

0|0
    0|0
  • paralı askerliği getirir profesyonel bir ordu kurardım..

0|0
    0|0
  • Verdiğim vaatleri yapmıycağım kesin.

0|0
    0|0
  • Türk silahlı kuvvetlerindeki general sayısını azaltıp orduyu antigerilla düzeninde geliştirmek özel kuvvetlerin sayısını ordunun yarısı olacak şekilde yükseltmek mit-tsk istihbaratını birleştirip tek merkezli özel yeni bir gizli servis kurmak..

0|0
    0|0
  • polıse gaz bombası yerıne el bombası atın emrını verırdım

0|0
    0|0
  • asgari ücrete zam yapardım elektrik doğalgaz zamlarını geri çekerdim mazot ve benzini 2 lira yapardım terör sorununa çare bulurdum ve en önemlisi oğlum varsa askere gönderirdim

0|0
    0|0
  • Tutuklu olan gazetecilere,aydınlara, öğrencilere, milletin seçtiği vekillere af çıkarmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...