Ks'ninn adonisli erkeklerine sporla ilgili sorum olacak , beyler bakar mısınız?

Sevgilim bel fitigi ameliyat indan sonra asiriri zayifladi. doktor kaslarin oldu kas yapmam gerekiyor dedi vucud nasil eskisi gibi olur. Ne yapmasi lazim

Güncellemeler:
Hey

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç bisey yapmadan oldu adonis nasıl yapıldığını bilmiyorum

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• mistik bir gücümüz yok ki yahu
    salona yazılacak spor yapacak , sağlıklı beslenecek, protein ağırlıklı

0|0
    1|0
  • Adonisim pek yok ama sporla uğraşıyorum :) Şimdi öncelikle geçmiş olsun sevgiline kaslar hiç bir zaman ölmez sadece hacim olarak küçülürler kas hafızası vardır zorlanmayla tekrar eski haline gelirler kısa bir sürede 1-2 ay civarı çünkü artık alışmışlardır... Sevgilin antrenmanlarına tekrar döndüğün de kasları buna yavaş yavaş alışıp eski haline dönücekler yani üzülmesin gitti diye

0|0
    0|0
  • Doktoruna danışmalı bunu.

0|0
    0|0
  • Sırt ve karın kaslarını çalıştıran hareketler öneririm. Barfiks, mekik vs. Doktorun görüşü mutlaka alınmalı bu hareketleri yapmadan önce.

0|0
    0|0
  • hiç anlamam bu kas mas işlerinden 4 aydır salonlardayım bir kerte ilerlemem yok :)

0|0
    0|0
  • belden amelyat olmus ağırık çalısamaz tekrarlayabılır dıkkat etsın proteınlı besınler alsın tavuk goğusu pılav makarna vb yıyecekler yesın bol bol fazla zorlamadan egzersız yapsın

0|0
    0|0
  • Proteinle bealenip bol bol ağırlık çalışması gerek düzenli şekilde.

0|0
    0|1
  • Mekik falan çekçek ama bnimkiler kadar etkili olmaz:)

0|0
    0|0
  • Ölmüş işte olmaz daha

0|0
    0|0
  • bir spor salonuna gitmisi yeterli olacaktır ona uygun besleme ve anttenma programı verirler

0|0
    0|0
  • bol bol çalışsın

0|0
    0|0
  • Önceden spor yapıyormuydu

0|0
    0|0
  • Proteine dayansin tavuk, et, yumurta tarzi ekmekten uzak dursun kesinlikle

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• fizik tedavi hareketleriyle basliycak once. demislerdir zatem doktorlar. oyle spora abanmiycak

0|1
    0|0
Yükleniyor...