İki yıl görüştüğünüz bir kızla buluşacaksınız ayrı şehirlerdesiniz...

Erkekler bu soru size ?

iki yıl görüştüğünüz bi kızla buluşacaksınız ayrı şehirlerdesiniz .karşınızda nasıl bi kız görürseniz bu kız benim hayatım derdiniz herkes hayalindeki kadını yazsın :) tabiki karakter olarak çünkü fiziksel olarak birbirimizi gördük biliyoruz...ben oldukça sosyal biriyim ama iş aşka meske gelince biraz çekingen kalıyorum.erkeklerinde görüşünü merAK ediyorum buyrun meydan sizin ...

Güncellemeler:
yani ilk buluşmsanın tutumunu sormak istedim lütfen saçma yorumlar yapmayın o kadar özen gösterıyorumkı bu ilişkiye düşünün burdan bile yorum almak istedım yoksa bende nerde nasıl davranılması gerektiğni bilirim.ama konu ask olunca işte insan istediği gibimi davranmalı yoksa gerektiği gibi mi? ki bazı erkekler her tavır hareketten yorum yapar karaktere ait bazılarına göre bi öpüşmek bile bu kız düzgün değil demeye sebebtir.bu nedenle soruyorum...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle düşünen bir erkek için önemli olan asıl şey dış görünüm değildir ki zaten birbirinizi görmüşsünüz bu konuda bir sıkıntınız yok. O kişi sizi böyle kabul etmişse bence bir başkası gibi davranmak yanlış olacaktır. sonuçta ciddi bir ilişki düşünüyorsanız ki öyle biriymiş gibi davranmanın size de ileride sorun çıakracağını unutmayınız.

0|0
    0|0
    • aslında sorumdada yanlış idafe etmişim tutum demek isterdım yanı ılk gunun tutumu nasıl olmalı ya bana kalsa onu ilk gördüğüm anda sarılır tekrar havaalanına gıdene kadar bırakmam .ama bı yandanda bu yanlışmı anlasılır korkusu var :( çok karışık insan istediği gibimi davranmalı gerektiği gibi mi?

• evet haklısın ilk görüşme olacağından bibiriniz üzerinde ne tür bir etki bırakacağınız konusunda tereddüt yaşamanız normaldir. Ancak bir avantajınız var görüşmelerinizde o gün ne yapabilceğinizi bazı şeyleri yaparken yanlış anlaşılmasndan korktuğunuzu ona söyleyebilirsiniz o kişide eminim size aynı şekilde açılmakta rahat olacaktır. Bunları bu şekilde aşabilirsiniz ben çok eskiden yaşamıştım böyle birşey ve gayet iyi geçmişti. Kendin ol derken farklı biri gibi görünme demek istedim ancak yine de

• ilk izlenim için eğer bahsettiğim gibi konuşamıyorsanız bu konularda önceden bu durumda yapacağınız şey duygularınızı ona gösterin ancak çok abartılı sizi yanlış anlayacağını düşümeyeceğiniz gibi. Evet siz seviyorsunuz bu yüzden uzun süre sarılmak istiyorsunuz ancak karşıdaki sizi yeterli tanımıyorsa dediğiniz gibi farklı algılayabilir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Birincisi onu etkiliycen diye saçma sapan giyinme hiçbir şeyde aşırıya kaçma yani. Ayrıca çok güzel kok. Ama parfümü bocalama üstüne hafif hoş bir koku olsun. Böyle güzel kokan kremlerden sürebilirsin.

Çok konuşma. O sustukçada üsteleme(susunca saatede bakma). Habire sorular sorma. Soru-cevap şeklinde konuşmayın. Muhabbet hemen biter çünkü. Ayrıca hep güler yüzlü ol ona karşı bunun dışında neler konuşcagını sen bilceksin. Ha birde unutmadan sakın başka erkeklerden bahsetme. Hiç sevmeyiz.

0|0
    0|0
  • gözlerine sürme çek abartılı olmasın dogal ol kendin ol

0|0
    0|0
  • valla fiziki olarak tamamsa karakter olarak ilk görüşte birisi hakkında fikir edinmesi zor. Merhaba naber muhabbetinden ilk anda onu çıkaramazsın. biraz zaman geçirmek lazım kanaatindeyim

0|0
    0|0
    • karakterlerimizide aslında biliyoruz sadece kalıcı bi ilişki için tavır ve tutumumuız nasıl olmalı saklım çok karışık...

• çok kasma ya bence oluruna bırak. çok kasarsan doğallığına yazık olur. daha kötü olur.. dediğim gibi doğal davran. erkekler doğal davranan kızlardan hoşlanır

• Normal vicutlu minyotip yüzlü benim gibi gözler mavi yeşil benimkisi yeşil kahverengi offf :D

0|0
    0|0
  • top secrat.kadınlara asla guvenilmemeli

0|0
    0|0
  • doğal olması yeterli. kendine güvenen, kendinden emin.

0|0
    0|0
  • yazarsak ne yapacaksın bu konuda? estetik mi olacan napacan? neysen osun öyle çık karşısına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...