Protein tozu nasıl kullanılır?

Selam arkadaşlar, ben protein tozu aldım fakat kullanımı hakkında pek bilgi sahibi değilim. 1.92 boyunda 78 kiloyum. Günlük protein ihtiyacımı doğal olarak tamamen protein tozuna yıkmak istemiyorum. Günde 50 gram protein tozu kullanmayı düşünüyorum. Spor öncesi ve sonrası almayı düşünüyorum. Kaç gram proteini kaç litre su ile karıştırıp içmeliyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sütle içilmez herkes süt süt yazmış, suyla içeceksin protein tozunun amacı zaten antrenmandan hemen sonra kana karışıp yıkımı engellemesi içindir, sütle içtiğinde sindirimi saatler sürer ve bir anlamı kalmaz. antrenmandan önce yarım ölçek iç 150-200 ml suyla, antrenmandan hemen sonra da 1 tam ölçek indir mideye

0|0
    0|0
    • Antrenmandan sonra hem toz hem et yiyecek miyim?

• hemen sonrası proteini yuvarladıktan sonra 30-45 dk sonra sağlam proteinli bir öğün yaparsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İçinde ufak bir kaşık tarzı cisim olur. Onunla 1 ölçek spordan yarım saat önce ve hemen sonra içebilirsin

0|0
    0|0
  • sütle de karıştırabilirsin üsütnde yazanları oku ona göre hazırla ya da spor hocana sor o yardmcı olr

0|0
    0|0
  • bence yarısını spordan 1,5saat önce sütle iç. yarısını spordan hemen sonra suyla veya meyvesuyuyla

0|0
    0|0
    • spor yapmadıgın günleri içececekmiyim? Antrenmandan sonra et yemek gerek varmı? Tozu içmişken?

• Antrenmandan sonra hem toz hem et yiycem öylemi?

• günlük proteini tuturman lazım

• Sütle iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...