Eski sevgilinizin ismini duyuyorsunuz ne yaparsınız?

Başkaları aralarında konuşuyor ve bu kişiler eski sevgilinizi tanıyor. Bi anda eski sevgilinizin ismi geçiyor. Unuttuunuz biriyse ne yaparsınız, unutamadıfınız biriyse ne yaparsınız

0|0
18|17

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden kalbim acırdı çünkü olaylı şekilde ayrııldım ama şimdi iyiki ayrılmışım diyorum.. Bazen şer gibi görünen şeyler gerçekten hayır oluyor senin için .. o yüzden kasma kasma kasma demiş yalın güzel de demiş şarkıda ;)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• birini sevdim onun ismini duyduğum da hala heycanlanıyorum neydi lan bu gitmiyor sevmek günah olsaydı firavun gibi yanardım ismini taşıyanlara heyecanla bakıyorum arkadaşlarına yaklaşıyorum onlarda kokusunu arıyorum baktığında eriyor güldüğünde yanıyor kavuşamadıkca ölüyorum :(

0|0
    0|0
  • Unuttuumuz biriyse bişey yapmayız, unutamadiğimiz biriyse bişey yapmayız

0|0
    0|0
  • kafamla hayırdır bilader işareti yaparım

0|0
    0|0
  • o kim derim :D

0|0
    0|0
  • unuttuğum bırıys umursamam aeger oda benı unuttuysa umursamam ama eğer gercekten sevıyorsam acı verır

0|0
    0|0
  • unutamadığım biriyse sonuna kadar dinlerim konuştuklarından birşeyler çıkarmaya çalışır ve ona göre hareket ederdim sonuçta unutamıyorum zaten en azından bir işe yarasın meşguliyet :d

0|0
    0|0
  • bi duş alıırm tv izlerim kahve içerim nete takılırm öyle :)

0|0
    0|0
  • bişey yapmam. benim için sıradan biridir o artık

1|0
    0|0
  • unutmuşsam da unutmamaışsam da umursamam eğer bi zehre onun kalıntıları varsa kalbimde arardım...

0|0
    0|0
  • Yeni ayrılınca çok koyuyor yaa ama sonra geçiyorr alah korusunn çooook seviyoruuuumm oniiiii :)

0|0
    0|0
  • eskiyse zaten unutulmustur ki. Hic bir sey yapmam

0|0
    0|0
  • ben arkama bakmam kardeş .. hayat zaten kısa bu zamanımı birde geçmişi düşünerek harcayamam

0|0
    0|0
  • unuttuysam takmam unutamadıysam gider içerim.

0|0
    0|0
  • İçim titriyor :((

0|0
    0|0
  • hıı der geçerim.

0|0
    0|0
  • bin defa söylensin hiç umurunda olmaz küçük gizli kullanıcının

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Unutamadığım biriyse bir kez daha hatırlamış olurum, unuttuğum biriyse hatırlamış olurum, sonra da geri unuturum...

0|0
    0|0
  • onun ismini şeytan duysun... sadece genel kullanıştada bahsedilen bir kelime olduğu için sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Ben hep duyuyorum ama hiç bir şey yapmıyorum sadece bi garip oluyorum 1-2 saniye sonradan geçiyor. :)

0|0
    0|0
  • Unuttuğum biriyse zaten önemsemem. Ama unutmadığım biriyse içimin sızlayacağı kesindir. Kulak misafiri olur sonra işime devam ederim.

0|0
    0|0
  • ne yapıyım yaa yine düşüncelere dalıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey hissetmiyorum,duygularım yok benim.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey hissetmem hiçbişey de yapmam.

0|0
    0|0
  • adını duymak ne demek.. dun ansızın karsılastık, bugunde saatlerce telefonda konustuk. ayrıca benı arkadaslarımla oturdugum masadan kaldırdı kıskandıgı ıcın. ama bız ayrıyız. canım cok yanıyo ınan.

0|0
    0|0
  • Bizim çevremiz hep ortak düşün facede bile 132 arkadaşımız ortak tanıdığım herkes tanıyor konusu açılıyor birşey olduğu yok ne diyim konuşmayın mı diyim arkadaşları sonuçta. Benle ismini yan yana getirmedikleri sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla tanıştırmıyorum, 3. kişi olabilecekleri çoğaltmıyorum. En mantıklısı, denemelisiniz.

0|0
    0|0
  • önemsemem merak etmem..

0|0
    0|0
  • hiç unutamamki sürekli aklıma gelir ne yazıkki

0|0
    0|0
  • iç çeker hüzünlenirim yüzü duruşu gülüşü gelir aklıma morel bozukluğuyla işime bakarm

0|0
    0|0
  • "hey gidi gençlik" tarzı bi replikle kendimi patates püresine vururum

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmam unuttuldu çünkü eskide kaldıı oo :)

0|0
    0|0
  • Umursamam..

0|0
    0|0
  • 2 Hafta önce oldu.

4 kisi takiliyorduk, ben, yeni sevgilim, sevgilimin arkadasi ve onun sevgilisi.

Kiz bilmiyordu benim eski ciktigim oldugunu. Ismini söyledi, bende Sadece sustum

0|0
    0|0
  • unuttuğum biriyse duymamış gibi yaparım unutamadığım biriyse tanımıyormuş gibi yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...