Dersleri pek iyi olmayıp da fen alanının üstesinden gelen var mı?

Dürüstce söylüyorumki 9.sınıfta derslerim iyi diye zatende sayısal dersi seviyodum sözellerde çok sılıyodum ondan sayısal alanını seçtim. ama pişmanlık arasında gidip geliyorum. aslında hala sözel derslerden sıkılıyorum ve sevmiyorum sayısalları daha çok seviyorum ama bugün fizikten 5 soruluk bir sözlü sınav olduk. ve aklımda kalan formüllere göre bişeyler yaptım ama işlemleri bile yanlış yaptım zaten cevaplarda alakasız oldu. kendimi çok rezil hissediyorum. çalışırken sanki kavramış gibiyim ama sınava gelince kalıyorum. böyle olupta bir hal çaresini bulanlar varsa ricaediyorum nasıl yaptılar üstesinden geldiler?

zaten hocada durmadan rezil ediyo bunu bile bilmeyip sayısalı seçenler var diye..tam bi rezil durumdaym farkındayım

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• derslerim pek iyi değildi ama ingilizceyi ortalama da 99 tutturan tek öğrenciydim okulda :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim derslerim çok kötüydü lisede ama okulu ilk 3 de bitrdim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sayısalcıydım, fizikten ben de nefret ederdim ama tarih ve cografyadan daha cok. matematik, kimya, biyoloji bu üçünde cok iyiydim. günlük yarım saat bir saat fizik calıs. köprüyü gecene kadar ayıya dayı diyeceksin. bir sekilde idare edeceksin fizigi de. üniversiteye gelince de fizik içermeyen bir bölüm sec tavsiyem.

0|0
    0|0
  • calısma stilini deis

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum valla var mı yok mu varsada o ben değilim kesinlikle :( Başarılar.

0|0
    0|0
  • diger sayısal derslerin nasıl? fizik dısındaki , biyo kimya mat falan?

0|0
    0|0
    • mat orta biyolojiyle kimyada kolay geliyo şimdilik.

• canımı yakan bikaç kişi yüzünden bazı şeyleri ister istemez takıyorum kafam dolu oluyo o yzden baslıyorum calısmaya anlamıyorum sonra calısırım diyorum sonra yine aynı şey oluyo :( napacağımı bilmiyorum :( ya hoca rezil edecek zaten fen sınıfından tek benm öyle dandik kolay sorularda kalem oynatamayan..off

• çalısman lazım ozaman bikac kisiyede kulagnı kapa sınavların yokmu şu an senin oturup calıs baktın olmuyor gecersin sozele veya tmye 10.sınıfta degistirebiliyorsun bolumu

Yükleniyor...