Hayallerinizdeki ideal kadın nasıl olmalı?

İdeal hiç kimse yoktur ama sorum bu:İdeal kadın nasıl olmalı?Yani sizin için ideal kadın kime denilebilir?Hayalinizdeki kadınse nasıl biri?Davranış şekli ve ya dış görünüşü vücut şekli falan

Güncellemeler:
Kizlar sizde isterseniz hayalinizdeki IDEAL erkegi yazabilirsiniz

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sadakatli,saygılı olmalı.Destekleyici, sadık, güçlü ve ağır olandan şaşılmaz..Güzellikse şansla ilgili.Ne yaptığını bilen dürüst ve gerçekçi.Benimle bir gün değil bir ömür olmalı. Beni sözde değil özde sevmeli. Huzur getirmeli, dertlerime ortak olmalı.Her şeyden önce hanımefendi olmalı.Güler yüzlü, aktif, şakacı, sevdiği kişiye bağlı. Açık sözlü, iyimser ve kötülük düşünmeyen.Erkek sözü dinleyen.Eşiyle her şeyi paylaşabilen, kendine ve çevresine saygılı, ailesine düşkün, Türk aile yapısıyla uyumlu, çevre ve ülke sorunlarına duyarlı. Tam anlamıyla bir cumhuriyet kadını. Ya bunlar aklımdaydı illerleyen senelerde bazı özellikle eksilebilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kesinlikle kafası diğer insanlardan farklı olmalı, dar pencerelerden değil geniş bakabilmeli.

Beni hayatının merkezi değil hayatı benim merkezim olarak görmeli.

Varlığını varlığıma armağan etmeli.

0|0
    0|0
  • Dış görünüş konusunda o kadar değil ama karakter konusunda öenm verdiğim şeyler var. Öncelikle sevgi-saygı şart. BU olmazsa olmaz. Birbirimizi sevip saydığımız sürece tüm engelleri aşmamız gayet mümkün. Gerisi ALLAH Kerim. Güzellik yıllara meydan okuyamaz ama karakter ölene dek onunla olacaktır. Dolayısıyla karakter çok önemli.

0|0
    0|0
  • portakallı kek ve elmalı turta yapmayı hayat felsefesi edinmis tavşan dişli eşek gözlü ince bilekli zeki

0|0
    0|0
  • bence..gorunusu onemlı..yanı bana hıtap etmesı lazım..ben genelde tatlılıgı sexylıge tercıh edenlerdenım mesela..cook tatlı yuz hatlarına sahıp olmalı..sonra bakısları gozlerı cok onemlı,gulumsemesıde elbette..

kişilık olarakda( yazılcak cok sey var ama ) yasına gore oturmus bı kısılıge sahıp olmalı..

kısacası bukadar

0|0
    0|0
  • ideal?

zevkler ve renkler tarşılmaz

kimi ince kimi balık etli hatundan

kimi rahat kimi utangaç kızdan

kimi kısa boylu kimi uzun boylu vs.

bu kadar takmayın bu konuları

0|0
    0|0
  • 1.60-1.65 arası (ben 1.72yim) :)

doğuştan sarışın

açık tenli

göğüsleri biraz dolgun

Mümkünse böyle görünen link

evlenince kilo almamalı

Trip atmamalı ya da az atmalı

Sadık ve dürüst.

ve tabiki iyi kalpli olmalı..

0|0
    0|0
  • Sevgi, sadakat ve güven üçlüsünü bulduğum kadın benim için ideal kadındır.

0|0
    0|0
  • En iyi kadın çok konuşmayan dırdır etmeyen,akşamları işten geldiğinde seni büyülü elleriyle tüm yorgunlugunu alıcak 90 60 90 ebatlarında olmalıdır :) he böyle biri var mıdır .. ben görmedm:p

0|0
    0|0
  • kadınımı kımseyle Paylasmam!

0|0
    0|0
  • sosyal kariyer sahibi zeki neşeli konuşkan sexy :İ)

0|0
    0|0
  • ben yazmaktan bıktım siz yazmaktan bıkmadınız. a...

0|1
    0|0
  • önce kendisine saygısı olmalı kendisine saygısı olan kadın zaten güzel ve iyi huyludur.

0|0
    0|0
  • pes oynayak kadın candır hemen izdivacına talip olurum :D

0|1
    0|0
  • neşeli, eğlenceli, duygusal, fizik olarak kum saati gibi, temiz, bakımlı ve akıllı olmalı.

0|1
    1|0
    • Kum saatini biraz zor bulursun)))Ama yinede ALLAH gönlune göre versin istedigine kavusdursun)

• hiç de zor değil :) ben çok buldum :P

• Fiziken ufak boylu ve zayıf. Ruhen sakin ve devamlı gülen. Gerisi teferruhat.

0|0
    0|0
  • benimle gmax e bınmeli.d.d

0|0
    0|0
  • zeki çevik ve ahlaklı olsun sporcu yetiştirecem

0|0
    0|0
  • ben buldum bile gerek yok baskasina

0|0
    0|0
  • tatlı güler yüzlü minyon tipli sevecen bana aşık olan tabi ben de ona aşık

0|0
    0|0
  • Sessiz,sakin,oturmasını kalkmasını bilen,cıvık hareketleri olmayan,karakterli

0|0
    0|0
  • zeki olmalı

0|0
    0|0
  • Adriana lima gibi olmalı.

0|0
    1|0
  • annem gibi olsun kişiliği, dışı isterse çirkin olsun

2|1
    0|0
  • ideale yakın biri olmalı.Jessica Biel gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadık,sevgi dolu,tertipli düzenli,her daim birbirimizi mutlu ediyor olmalıyız.

0|0
    0|0
  • güzel itaatkar çok konuşmayan vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...