Squat yapsam kac gunde etkisini gosterir?

Squat yapsam kac gunde etkisini gosterir?
Burdaki gibi yapsam kac gunde sonuc gosterir

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Şimdi beni iyi dinle, taş gibi bacakların mı olsun istiyorsun? Banane mk demiycem iyi dinle, bir yer bulup yağ oranını ölçtürüyosun, yüzde15-20 arası ise sıkıntı yok, az ise artıracaksın cevizle bademle sütle vs. fazla ise eriteceksin, sonra hardcore bacak çalışıp bolca protein alacaksın. Düzenli çalışacaksın ama ve vazgeçmek yok. Netten yutubdan bir sürü video bulabilirsin sadece sukuat yok. Sonra bir bakacaksın robertocarlos gibi bacakların var. Bana da dua edeceksin. etmesen de olur tabi. Tşklr.

0|0
    0|0
  • Biz ona ay diyelim

0|0
    0|0
  • Aşşağı yukarı 3-5 ayını alır diye tahmin ediyorum beslenmende eğer güzel olursa tabi squat çok kaliteli bir egzersizdir.

0|0
    0|0
  • 1 ay sürer şekle girmesi

0|0
    0|0
  • Bilmem kaç gün de gösterir.

0|0
    0|0
  • 3 ay en az

0|0
    0|0
  • En az bir ayda. Hatta yaptıgın zaman bacakların sertleşecek. Kaslar çalışıyo ama 1 alırsın. ilk 5 gün çok yorucu bacakların çok ağrıcak ama sonra alısıcaksın

0|0
    0|0
  • bide pilateste brezilya kalcası hareketi var onu yap ama en az 1 ay çok yaparsan etkisi olmaz pilates hergün yapılır ama diğer sporlarda kas gelişimi için 1 gün yapıp 1 gün dinleme gerekiyor

0|0
    0|0
  • Düzgün beslenme ve uykuyla 1 ayda etkisini görürsün.

0|0
    0|0
  • Fiziğine göre değişir. Ama 1 aydan sonra etkisini gorebilirsin. Düzenli yapmak şart. Ve yediğin içtiğin de.

0|0
    0|0
  • 1 ay içinde belli olur canim etkisi ama çok yorucu bilesin

0|0
    0|0
  • 60 gün. İki günde hemen olsun istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ne ise yarar bu

0|0
    0|0
  • 1 ayda yavas yavas gorursun ancak

0|0
    0|0
  • Sana baglı sure degısır kisiden kisiye

0|0
    0|0
  • 350 günde

0|0
    0|0
  • Gün değil 3 ayda fark gözükür squat sonuçta bir vücut geliştirme hareketi 3 aydan önce etki göstermez daha kısa süre diyenlere inanma ya da dene gör en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• en az 1 ay düzenli olarak yaparsan etki görürsün
    durumuna bağlı olarak değişir bir kaç ayda gerekebilir

0|0
    0|0
    • Benim biraz bacaklarim kalin squat yapsam bacaklarim daha da kalinlasirmi?

• bacakların için egzersiz yaparsın
      sırf squat yaptın diye kalınlaşmaz bacakların

• bundan biraz daha fazlasını yaptım 2. haftada göstermeye başladı 1 ayda tam belli ediyor kendini

0|0
    0|0
  • Ben başlamıştım buna 1 ay önce ve 6 günde diz kapagimin tam ust bölümü şişmeye başlamıştı cok güzel bişey ama ondan sonrası bana çok yorucu geliyordu bıraktım şişlikler gitmeye başladı

0|0
    0|0
  • Ben ilk haftada etkisini gördüm

0|0
    0|0
    • Hadi ya biraktinmi peki

• pes etme bide eger vucudun yagliysa biraz daha uzun surede etkisini gorursun

• Malesef ki yagli

• 2 haftada etkisini gorursun.

0|0
    0|1
  • en az 1 ay

0|0
    0|0
  • 1 ayda

0|0
    0|0
  • bu nedir biraz daha acıklayıcı olurmusun

0|0