Neden sizden hoşlanan ama sizin hoşlanmadığınız kızın numarasını aylar sonra bi arkadaşınıza verirsiniz?

Beylerrr toplanın çok önemli bişey sorucam..

neden sizden hoşlanan ama sizin hoşlanmadığınız kızın numarasını aylar sonra bi arkadaşınıza verirsiniz?ve bu arkadaşınız bu kızı arar?yani bi insan evladı niye böyle bişey yapar,madem sevmiyorsun üstüne bide kavga ediyorsun ee ozaman niye böyle bişey yapıyosun?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• dağılabiliriz beyler çok da önemli değilmiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ah şu intikam hisleri insana neler yaptırıyor. Çok yanlış tabiki insan bir aralar kendi namusu gözüyle baktığı gözlerden sakındığı birine sırf ilişki bitti diye böyle birşey nasıl yapar bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • peterpan sen nerelisin ?

0|0
    0|0
  • yok panpa asla yapmadım yapmam yaptırtmam :D

0|0
    0|0
    • bide aylar geçmiş bide niye özellikle benim numaramı veriyor?çocuk bana bide söylüyor açıkça,ben senin numaranı tarıktan aldım diyor.

• bilmiyorum kardeşim ya şerefsizlikten başka birşey değil sende hakedeni sok hayatına

• bence o karşındaki kişinin karaktersizliği erkekler bunu yapmaz bunu yapana başla bişe dioruz p harfiyle başlıo aşık olurken bi dahakine daha dikkatli ol derim

0|0
    0|0
  • çünkü erkekler de böyle bir şerefsizlik var. bir erkek diğer erkekten çok rahat kullanmadığı kız telefonlarını isteyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Öyle bi çılgınlık yapan pek yoktur. Yapıyorsa da 14-15 yaş aralığıdır. Bu da senin yaşını az çok ortaya çıkartır. 15 misin 14 mü ?

0|0
    1|0
  • Ben Yapmadım Yapmamda. Yapanda Karaktersizdir.

0|0
    0|0
  • Friendzoned olmuşun, telefonu veren arkadaş biraz pez...k

0|0
    0|0
  • du dışarıdakı tuvalaet kapılarının arkasına yazmıyor ara s..k 0505 ... 4758

0|0
    0|0
  • böyle bi olay basımdan gecmedi yapmadım da karsıdaki seni sevmiyo demekki senle dalga geciyor...

0|0
    0|0
  • peeveklik...

0|0
    0|0
  • İlluminati sana subliminal mesaj veriyor.

0|0
    0|0
    • dalga geç diye sormadım

• kesinlikle adım atmayı düşünmüyorum..bişey olmıycak çünkü kendide demişti tartıştığımız anda ..engellesemmi ya.s

• engelle mk...Sana erkek mi yok? Hem kızsın hemde nefes alıyosun elini sallasan ellisi.

• Karaktersizlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...