Uzun boylu olmasına rağmen eşşek kadar topuklu giyen hanımkızlarımızın amacı ne olabilir?

attığı her adımda yüzünden rahatsızlığı okunan,memleketin yollarının topuklu giymeye elverişli olmamasına rağmen kendine bu eziyeti çektiren kızın derdini bana bi deyiverin hele

Güncellemeler:
kısa kızlarımız candır,bitanedir onlar,velinimetimizdir,ayrıca ne giyseler yakışır,dert etmesinler o yüzden böyle şeyleri,canlarım benim,yirim

not:anlaştığımız gibi;)

0|0
20|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• boyum uzun değil topukluyu istediğim gibi giyiyorum sıkıntı yok ama boyunu abartmıyorum tabi :)

1|2
    0|0
  • Valla benim boyum 163. topuklu giyince gayet normal oluyorum ve zaten 10 cm bişe giymiyorm ki yürüyemez hale geleyim. günlük giydiklerim zaten çivi topuk değğil snuçta sokakta yürüyosn podyumda değil. özel bi gündede yürümeyi Allaha şükür beceriyorum. Mükemmel miyim ne :p

0|1
    0|0
  • Bende onlardan biriyim siz ne anlarsiniz yaa :) boyum 174 ve topuklu giymeyi seviyorum ustelik topuklu ayakkabi acayip seksi birsey kabul edin. Topuklu giyince cevremddeki butun erkekler nedense bi yavsama moduna geciyo aninda. Topuk sesinden etkilenen adamlar var hatta.

3|1
    0|0
  • Uzun boyluyum havasındalar işte.

2|1
    3|0
  • Bayan olmama rağmen ben de anlamadım onu...

2|1
    0|0
  • ama hep topuklu giysinler topukları çıkarınca koca bir hayalkırıklığı hepiciği..

1|0
    0|0
  • benım boyum 174 uzun sayılırım ve bende bazen topukklu gıyerım topuklu ınsanın ozguvenını artırıyo ve kendını bakımlı guzel hıssettırıyo bunu ayak fetısı olmayan erkek anlamaz. ve her topuklu acıtmaz

2|0
    0|1
  • Ah şu kısa maviler..bir çekip gitseler.

4|0
    1|0
  • kadınsılık...

4|0
    0|1
  • uzun boylulara her şey yakışır! 1.60 cmcik boyunuzla kıskanmayın bizi.

4|0
    2|1
  • boyum uzun olabilir bu da size koyabilir ;);)))

4|0
    0|1
  • ozentı, merak ılgı cekme:D

1|1
    1|1
  • Adım atmakta zaten zorlanırken, bir de uzun boy ve topuklu gerçekten anlayamıyorum.

1|1
    0|0
  • bence giysinler.zaten arada bikaç tane çıkıyor adam gibi yürüyen onlar da sorun teşkil etmiyor.olur o kadar.

1|0
    0|0
    • bi konsensus oluşturamadık,ne diyoruz şimdi giyinsinler mi,giyinmesinler mi? ona göre mesliste kararname çıkartıcam

• vay çakal,bunları biz hep ameriganın,israil�n oyunu biliyoduk,meğer senmişsin arkasındaki :D

• içim piç benim

• yürüyebilsem şu lanet şeylerle bende giyerdim

1|1
    0|0
  • Evet o kız benim ve topukluyu cok seviyorum :)

1|0
    0|1
  • Hormon bozukluğu :p

1|0
    0|0
  • topuklu seviyorum ama en fazla bi saat giyinebiliyorum, eziyet olmasin die babet giyiniyorum :D

1|0
    0|0
  • beni anlamanızı beklemiyordum zaten :(

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Topuklu ayakkabının icat edildiği yıllarda evlerde tuvalet yoktu. İnsanlar dışkılarını siyah poşetler içine sokağa atmaktaydı.Temizlikçiler ise bu poşetleri toplamakla görevlendirilmişti. İngilizler bu poşetlere basmamak için birçok çözüm aramışlar ve sonunda kare burunlu topuklu ayakkabı icat etmişler. Bu ayakkabılar ayağı yüksekte tuttuğu için poşetlere ayaklar temas etmiyor dolayısıyla dışkı bulaşmıyordu. Topuklu ayakkabı böyle icat edildi

0|0
    0|0
  • ah bide yürümeyi becerebilseler... bi ara görmüştüm kadın takla ata ata gidiyodu yetenek sizsinize katılsa en az 2 evet alır yani o şekil düşün.

0|0
    0|0
  • Heheh, tarzını sevdim. Bu da onların tarzı ahbap. Onlar yüzünden yollar delik-deşik oldu.

1|0
    0|1
  • Bence çok etkiliyici oluyorlar. Terlikle gezseler daha iyimi olurdu be kardeş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...