Erkek arkadaşımın yanına gideceğim ama kalacağım gün sayısında anlaşamadık bu durumda ne yapacağım ben ?

sevgilimi çok seviyorum ve çok özledim ayrı şehirlerdeyiz bazı nedenlerden dolayı benim yanıma gelemiyor ben bütün cesaretimi toplayıp onun yanına gitmeye karar verdim ailemede başka bir arkadaşın yanına gideceğimi 3 gün kafamı dinlemek istediğimi söledim sevgilimle kalacaktım fakat o 1 hafta kalmamı istiyor bunu da ben göze alamıyorum çünkü ailemi oyalamam o kadar ben muhakkak anlarla diye düşündüm ben mi yanlış düşünüyorum 3 gün kalabilen 1 hafta da kalabilir mi ? Erkek arkadşm çok ciddi bu konuda bunun yüzünden konuşmuyoruz da şu anda ne yapacağımı bilmiyorum ailem 1 haftalığına gönderir mi onu da bilmiyorum göndermezler herhalde hem 1 hafta yetecek kadar para veremeyiz ve gideceğin kişilerin işleri güçleri vardır ne gereği var derler herhalde diye düşünüyorum off ne yapım peki sizce ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün yeterli bir zaman aslında. Asıl büyük olay bir bayan olarak farklı bir şehire sırf onu mutlu etmek için gitmen. Eğer senin bu fedakarlığını görmüyorsa. Daha niye gitmeye çalışıyorsun. 1 hafta kapatacak seni dikkatli ol derim. :))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• daha sabah gitsem mi gitmesem mi diyordun ne çabuk karar verdin?

0|0
    0|0
    • kimmiş gitmeyi düşünen ki linki atsana bi karar vermiş mi

• yok ben değilim biz 2 yıldır birlikteyiz görüşmeyeli de çok oldu 5 ay olmuştur

• hmm pardon fotolar çok benziyordu sen sandım

• derde bak yaa :)) hayat size güzel valla :)) 3 de yetmez 5, 5 de yetmez 7 ver ver ver allahım ver :=)))

0|0
    0|0
  • 5 gün en iyisi ortada anlaşın böyle nedenler yüzünden birbirinizi üzmeyin .

0|0
    0|0
    • 5 gün oluyor zaten normakde 2 gün yol için çıkartınca 3 gün dolu dolu beraber geçirmiş oluyoruz 7 saatlik yok 10 da bininde 5 te orda olduğum için yol gününü çıkarttık pazartesi gidip cuma döncem ama o pazartesi gelmemi pazar da gitmemi istiyor

• 5 sayfalık mesaj attım işte dediklerini söledim daha da kattım en uygunu bu ikimizde yerimizi sınırı bilelim vs. döktürdüm bakalım ne dicek başta bana 1 hafta demiş bende kabul etmişim ama hatırlamıyorum sadece gelmeyi kabul etmiştim ama 1 hafta çok ona yerleşeyim daha iyi yani

• anladımmm .

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir erkek olarak bir bayanı ayağına kadar çağırması ne olursa olsun çok saçma ayrıca ben erkek arkadaşının çok bencil davrandığını düşünüyorum hem senin yalan söylemene göz yumuyor hemde sana 1 hafta kal diyerek şart koşuyor senin durumunu ve koşullarını hiç önemsemiyor yolda başına birşey gelse açıklamasını ailene nasıl yapacaksın? kendisi mi gidip yapacak? yalan söylemene göz yuman bir insan.. seni gerçekten sevse kendisini senin babanın yerine koyar ve kendi kızının bu hallere düşmesine izin vermezdi bence sende mantığınla hareket et o ne isterse sen yapacak mısın ?

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama biraz da ben kaşındım o yalan söleme ailene gerçeği söle gitmek istiyorum de söle diyor bende gönderir mi o zaman dedim izin alma çık gel zamanında istediğini yapıyordun karışmıyorlardı şimdide karıştırma diyor bu büyük bir şey dedim basit değil dedim işte bana senin için herşeyi yaparım diyordun hepsi sözde mi senden bunu istiyorum işte değmez miyim buna dedi bnde düşündüm tamam dedim gelcem o o zaman 1 haftalığna demiş zaten 2 günün yolda geçiyor demiş ben hatırlamıyorum bende

• bak sana duygu sömürüsü yapıyor sanırım ben senden yaşça büyüğüm cümleye böyle giren birinden cidden ne köy olur ne kasaba Türkiye de hangi aile tabii kızım git kal erkek arkadaşının yanında der ben söyleyeyim yüzde 1 i bile bulmaz arkadaşın bunu bal gibi biliyor seni gerçekten düşünse zorda kalmanı istemez neden sen onun için herşeyi yapasın bak onun için herşeyi yaparsan kıymetin kalmaz ı bence bu gitme işinden vazgeç sen onu çağır bak bakalım o senin için napabiliyor sen herşeyden kıymetlisin

• işte keşke çağırmasaydım her gel dediğimde yanımda bitti her ihtiyacım var dediğim de geldi askerdeyken bile 1 günlüğüne bi fırsat bulup gelmişti canıma keşke demeseydim bende hata aslında bende hiçbir şey yapmadım bazen yanıma geldiği zaman bile işte geç gidiyordum yanına bu sefer benim için bir şey yap gel dedi değmez miyim falan dedi düşündüm tamam dedim ama 1 hafta kal dedi ben tamam demişim o zaman ama hatırlmıyorum şimdi askıya aldık yani tamam dedi bi gel duruma bakarz dedi neolr bilmiyrm

• para istemiyorum de erkek arkadaşın senin ihtiyaçlarını karşılar zaten beni onlar çağırdı dersin

0|0
    0|0
  • bi hafta cok ya ailen anlar üc gün ideal

0|0
    0|0
  • sevgiline kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...