Abdürrahim Albayrak'ın yaptığı bu hareketi nasıl yorumluyorsunuz?

Hangi kategoriye koyacağımı bilemedim.

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlunu 23 Nisan dolayısıyla Galatasaray antremanına getiriyor, Sneijder'in yanında ona şu hareketi yapıyor.

Yemin ediyorum utandım.

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Abdurrahim Albayrak iyi niyetli ve sempatik birisi olmasına rağmen aldığı eğitim ve öğretim son derece zayıf bir kişidir. Bu yorumu yaparken kendisini defalarca yüzyüze görmüş ve davranışlarını gözlemlemiş bir insan olarak konuşuyorum.

Para kazanılır, kaybedilir. İnsan konum ve mevkii sahibi de olabilir ama kültür aynı şekilde kolay kazanılamaz. Gelişmişliğin ve medeniyetin ölçütü para değildir. Ne yazık ki çocukluğumuzda ki Nasreddin Hoca'nın "ye kürküm ye" hikayesinin en güzel örneğidir.

0|0
    0|0
    • EİG seçeceğim bunu büyük ihtimalle.

• Doğru eleştiri EİG seçilir ağabey, ama dediğin gibi keşke şöyle eleştirilerde bulunmak zorunda kalmasaydık.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.
      Medeni ve kültürlü insanları yönetici olarak görebilmek dileğiyle...

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kadar da saçma bir hareket yapmış ya.. Hemde çocuğun gözleri önünde. Utandım insanlığımdan cidden

1|1
    0|0
  • Abdürrahim Albayrağı sevmezdim bir kez daha nefret ettim fenerbahçe silahlı saldırıda bulunmuştu Trabzon'da maç öncesi otobüste şöför koltuğuna binip sokaklarda tur atmıştı bize niye bişey olmuyor gibisin kötü niyetli terbiyesiz adam

0|1
    0|1
  • Yorumlayamiyorum ne yazik ki

0|0
    0|0
  • Çok şükür bugün de baskaları adına utandım.

1|0
    0|0
  • çocuk o kadar mutlu gelmiş ya.. ayip :)

0|0
    0|0
  • Zengin olmuş ama adam olamamış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O an çocuğun neler dusunebilecegini tahmin edebilecek kişiliği olsa parmağıyla o hareketi yapmazdıİki gün sonra özür dilemek için konuşur
    Umarım birgün onun yakınıyla ilgili böylesine bir iişaret yapılır da biraz olsun anlar

1|0
    0|0
  • işte anlık düşüncesizlikler böyle şeylere yol açıyor ama çocuk helal olsun hiç istifini bozmamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...