10 gün ömrünüz kalsa ne yapardınız ?

bana bugün gelen bir soruydu yani çok çok net bir cevap veremedim siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• ilk bir kaç gün sevdiklerime küçük hediyeler alıp son bir kez onları gülümserken gördükten sonra , geri kalan vaktimi sevgilimin yanında her şey normalmişcesine geçirirdim çünkü ona söz verdim "son nefesimi senin elini tutarken vereceğim diye"...

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• 10 günde yapılacak her şeyi son güne bırakırdım.o_O

1|1
    0|0
  • Valla net cevap vereilebilecek bir soru değil gerçekten. ALLAH herkese uzun ve hayırlı bir ömür nasip etsin o açıdan.

2|0
    0|0
  • bu soruya zaten böyle sorunca cevap verilmez ki şimdi herşeyi yapardım falan filan deriz ama allah korusun öyle bişey başımıza gelse kim bilir neler yaparız

1|0
    0|0
  • 10'dan geriye saymaya başlardım...

1|0
    0|0
  • İyi güzel demişsinizde bunları yapmak için neden 10 gün sonra öleceksin diye vahi gelmesini bekleyesin. Yarına sağ çıkacağın ne malum zaten şu dünyada bence bu yazdıklarınızı en yakın zamanda gerçekleştirin

1|0
    0|0
  • starwars izlerdim hergün. son nefesimizi star wars izlerken vermek, ne büyük saadet!

1|0
    0|1
  • imana gelirdim :d

2|0
    0|0
  • 10 gün ömrümü kalsa tövbe ederim bugüne kadar işlediğim günahlar ve yapmadığım ibadetler için.

1|0
    0|0
  • 10 gün de 7/24 dışarıda olurdum herhalde,eve girmezdim hiç,bankadan paramı çeker istediğimi yapardım.

1|0
    0|0
  • allah herkeze saglikli, hayirli, uzun ömür versin,

ben hemen atlardim trenin önüne yok daha iyisi daga cikip bir kac domuz (terorist) avlardim bari bi ise yararim ozaman

1|0
    0|1
    • Tayyip Erdoğanı öldürürdüm o daha hayırlı olur

hem vatanım için birşey yapmış olurum.

• ne kadarda kötü desek ülkemizi kalkindiriyor adam, sonra gittigi yerde kendini ezdirmiyor ülkemizi ezdirmiyor, siz nasli görüyorsunuz bilmiyorumda, bu arada ben ülkücüyüm yani ATATÜRK ü, ülkemizi, milletimizi, bayragimizi canimdan cok severim

• Son 10 günde yapılacak herşeyi yaparım sanırsam.

1|0
    0|0
  • 10 gün boyunca içerdim ;)

1|0
    0|0
    • bu cevabı bekliyordum büyük ihtimalle bende öyle yapardım içer içer millete söylemek istediğim herşeyi söylerdim içimde kalmasın dimi :D

• ha ha ha kadınım :D :D aynı düşünüyoruz ;)

• bi banka soyup avrupaya giderdim gezerdim

1|0
    0|0
    • 10 günde nasıl soyacaksan artık :D

• yola çıkabilirsem şükrederim :D

• haha aynen aynen :D

• Bu soru son zamanda 13442424253526365 kez soruldu yeter ya...

1|0
    0|0
    • kusura bakma ben görmedim :/

yeni üyeyim

• Diğer sorularda genelde 3 gün ömür biçiliyor; bu arkadaş onlara göre biraz daha cömert.o_O

• 10 gün çok uzun bi süre.

1|0
    0|0
  • bı bok yapmazdım

1|0
    0|0
  • ibadete kendi vermek töbe etmek en mantıklısı

1|0
    0|0
  • Hacca giderdim.

0|0
    1|1
  • Allah a hizmet ederdim

0|0
    1|0
  • dickoveriy çenılda pis işler

0|0
    1|0
  • madem gidecem kuytu sessiz sakin bir yer bulur kafamı dinlerdim gitmeden önce, yolculuk yoruyor da beni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım yine normal günmüş gibi geçerdi, kimsenin 10 günüm olduğunu bilmemesini sağlardım, onun dışında sevdiklerimin yanına gidip onlara son bir kez sımsıkı sarılırdım :)

1|0
    0|0
  • İçimden nasıl geliyorsa öyle davranır öyle konuşurdum .Sevdiğim kişilerle dolu dolu geçirirdim o 10günü

1|0
    0|0
  • Hmm tovbeler eder aglar zırlarım.Eskı sevgılımı gormek ıcın evıne gıderım benımle gorusene kadarda gıtmem evınden :D

1|0
    0|0
    • öbür gidiyosun bari böyle temiz temiz git ne işin var sevgilinin evinde :D

bide eski sevgilin aklıma kötü şeyler geliyor :D

• Benım sevgılım temız cocuk :D Yahu özledım gormeden olmek ıstemem

• erkeklere güven olmaz sen yinede gitme evine gider ayak aa :D

• firavun da son anda tövbe etti ama kabul edilmedi, aman siz olun SON AN-a brakmayın bu işi :)

1|0
    0|0
  • kredi çekerdim

2|0
    0|1
Yükleniyor...