Kız dediğin istanbul gibi olmalı...fethi zor fatihi bir tane olmalı!

valla bakmayın ergen kızlar gibi sorduğuma benim bi tarafım eksık sanırım kolay sevemiyorum ama sevdimmi tam seviyorum.ve şanssızım birasda çünkü karşima hep arıza olanlar çıktı,çıkıyo ve kolay taviz vermem erkeklere nese kızlar sorum sizlere hoşlandiğiniz erkeğe hemen taviz verirmisiniz mesela ilk buluşmada onun sizi dudaktan öpmesine ellerinizden tutmasına izin veririmisiniz?

Güncellemeler:
bu soruyaa burdan bayan nikiyle üye olupta inceden inceye bayanlarla dalga geçen erkekleri kınıyorummm...yorumlarınıza ihtiyacım yok...eksiledim çoğunuzu..

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• başlık hakikaten ergen sorusu ama taktir ettim özeleştiri için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• YA SORUM KIZLARA DEMISSIN AMA bence verme yanı yuz verme yanı daha dogrusu.. yanı ne ole ılk bulusmada... ama cokta abartma yanı tutturdunmu kolunu bacagını koparacak kadar dııl ... bıraz elını tutsun hemen cek sonra... off gıtmem lazım cok sıkıldım falan dee... ısyan edınce cocuk..ayyy asıkm ben senı sewıyorum de. :D bu yontemle hep kazanırsın ... kesın bu tıyoyuda her kıza soylemem.. ee hadı kolay gelsın ;)

0|0
    0|0
  • erkekler dağılın sorusu kızlaraymış..

0|0
    1|0
  • istanbulu ilk fatih mi fethetti :)

0|0
    1|0
  • Ben Erkek Oldugum Halde Ciddi Düşündügüm Biri İle Dudak Dudaga Gelsem İlk Gün Biterdi. İLK Gün Olacak İşmi Bu.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun.

El ele tutuşmak neyse de Öptürmek neymiş ? Hemde dudaktann

0|0
    0|0
  • erkek veya kadin dedigin aydinlik, sicak ve hic zapt edilmemis olmali

yani günes gibi

0|0
    0|0
  • İstanbul kaç kişinin elinden geçti haberin var mı :D

0|1
    1|0
    • Olum deme lazım olur bigün :D got muhabbetini öğret bari madem bu kadar bilgilisin :D

• Şimdiki kızlar herşeye izin veriyor baksana sitenin cinsel bölümüne vallaha nefret ettim artık

0|0
    0|0
    • şakamısın

• şakamısın ne demek sorunun cevabı sayılır asıl sen anlamıyormusun?

Kızlar Ne Diyor 7

• Elimize,belimize,dilimize sahip oluyoruz baby raat ol

0|1
    1|0
    • kız beline niye sahip olcakmışsın ?

• ele sahip olmak hirsizlik yapmamak dile sahip olmak yalan söylememek bele sahip olmak uckura sahip olmaktir .

ahlaki degerler acisindan sunni anlayista bu üc kavram ne derece gecerlidir bilmiyorum ama alevi anlayisinda aleviligi alevilik yapan bu üc cümledir ,arkadaslar iki kelime yazmak icin bu tür ahlaki edebi cümleler kelimeler yazma hususunda biraz daha duyarli olun

• haklısın evt ...

• Çok doğru söylemişsin gizli ;)))

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|0
    • sen bayanmısın gerçekten yoksa egonumu tatmin ediyosun burda..

• seni yiyerem

@ soran şefkat göster bayanın alasıdır o, aslen taşaklıdır susamik girl<3

• oyşş atım avradım silahım <3

• tavizin her türlüsünü veririm<3

1|0
    2|0
  • ben izin vermem helede ilk buluşmada noluyoruz ya ilk buluşmada zaten daha tanıma aşamasıdır bence çok yanlış o davranışlar bakarsın tanıdın iyice güvendin o zaman izin veririm ama diğer türlü aslaa :)

0|0
    0|0
  • keyfim nasil isterse zülbiye

0|0
    1|0
  • erkek dediğin istanbul gibi olmalı.. iki yakası bir araya gelmemeli hehe:)) ... Sanki mükemmeli tek hakeden erkek milleti...onlar ne kadar fatih?

0|0
    0|0
Yükleniyor...