Parfümün kokusunun kalıcı olması için ne yapmalıyım?

Hemcinslerim bakabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar

bilirsiniz ki parfüm kadın hayatındaki en önemli şeydir ve neredeyse üç aydır sürekli aldığım ve çok beğendiğim bir parfüm var onun kokusunun tam bana göre olduğunu düşünüyorum fakat şöyle bir sorun var parfümün kokosu kalıcı kalmıyor hemen uçuyor hani püfür püfür bir rüzgarda bile alamıyorsunuz.. PArfümümü bırakmak istemiyorum fakat kokununda kalıcı olması için ne yaplmalıyım?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• orijinalini al, bi de vazelin sürüp üstüne sıkarsan o tutuyo kokuyu hem orijinal al hem vazelin sür oohh miss

1|0
    0|0
    • orjinali zaten de bu seferde vazelinin kokusu kalmasın :)

• kalmaz herhalde, ben nemlendirici kremle deniyorum kalmıyo ama aslının nemlendirici krem değil de vazelin olduğnu biliyorum, nemlendirici kokusu kalmıyosaa vazelin hiç kalmaz ( inş)

• çok teşekkürr edyrm :) +1

Erkekler Ne Diyor 1

• Önce kolonya dök, sonra parfümü üstüne sık :P

0|0
    0|0
    • Sende mi kızsın yada soru başlığını görmedin.

• senin gibi insanlar da sanırım basit ve saçma şeylerin insanları oluyor :)

• Aynen öyle.

Kızlar Ne Diyor 6

• Temiz cilde sık. Ve damar olan kol, boyun bacak bilek gibi temel vücut organlarına sık.

0|0
    0|0
  • Sen mi kokusunu bi sure sora almyosun yoksa arkadaslarin falan da mi almiyo ? Burnun o kokuya alistigi icin bi sure sora senin kokuyu almaman normal. Az sık parfumu, kiyafetlerine sık

0|0
    0|0
  • markası neymiş merak ettim doğrusu...canım sen git parfümcüye kokunun aynısından koysun bi şişeye üzerine kozmetik yağ ve tabiki alkol..iş tamam :)

0|0
    0|0
    • teşekkürrlr .d Fakat aldığım parfüm türkiyeden gelmiyor ve şişeside açılmıyor.. markasıda garip bişey doğrsu :) htrlmyrm

• Orjinalini al , pahalıdır ama kalıcı olur.

0|0
    0|0
  • Orjinalini alırsan farkı göreceksin.

0|0
    0|0
  • valla kalıcı değilse birşey yapamazsın hangi parfüm merak ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...