Body e yazıldım ama 2 hafta oldu gideli kafam karıştı yardım edebilercek var mı aranızda?

spora basladımda hoca bana porgram vermişti 1. gün göğüs 2. gün omuz altlarında yapıcak hareketler yazıyor 4-5-6 diye devam ediyor oyle uyguluyordum dayı geldi dedi hep aynı bölgeyi çalışma farklı aletleri çalış yoks laktik asit vücudun heryerinde birikir vücüdü yıpratır dedi gitti kafam karıştı napayım bir akıl verin

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• hoca zaten her güne farklı hareketleri vermiş doğru olarak. programa tamaıyla uyarsan gelişme gösterirsin. hoca zamanla hareketlerini arttırır değiştirir vs. sen hocanın dediğinin dışına çıkma. o sana sadece ön uyarı yapmıştır tedirgin olacak birşey yok. hoca 2. omuz derken sen 2. gün yine göğüs çalışırsan bu problem olur hocanın iması budur yüksek olasılık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocani dinle sen

0|0
    0|0
  • Her gün farklı çalışıyorsun zaten evladım devam et hocanı dinle :) hiçbir şey bilmese hoca olamaz takma kafana

0|0
    0|0
  • farklı aletlerle çalış dediği doğru laktik asitten vucut spazmı geçiren bir çocuğa şahit oldum Simsiyah işedi çocuk sabahınada yoğum bakımdaydı.

0|0
    0|0
    • yuh simsiyah nasıl oluyor l*n sporu bırakcam valla hee

• Ya hani biraz sıska bir çocuktu yeni başladı bu ha babam yükleniyor. Hoca diyor fazla yüklenme bu yok bana birşey olmaz hocam. Salonda en çok çalışan çocuktu yalan yok. 3-4 gün takıldı bu böyle. Protein yetersizliği, laktik asit fazlalığı, bu simsiyah idrar atmış. Hastaneye kaldırıldı sonra çocuğa ne oldu bilgim yok :). Bende 3 aydır gidiyorum. Kilo kaybım oldu ama şekil vererek oldu. 1 hafta öncede protein takviyesine başladım. Program var evet ama uygulamıyorum çünkü aynı senin ki gibi her gün bir bölge.

• hee anladım teşekkürler

• sen hocanı dinle.

0|0
    0|0
  • Hoca daha iyi bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...