İşyerinde yöneticin değiştiğinde ne düşünürsün?

Okuyan arkadaşlar da hocalarının değiştiğini düşünebilir, sonra ama ben daha okuyorum diye yazmayın :P

• Yenilik her zaman iyidir.
    A seç
  • Beni ilgilendirmez, salla başı al maaşı.
    B seç
  • CV güncel miydi ya?
    C seç
  • Gelen gideni aratır.
    D seç
  • Gitti bizim terfi.
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• son iki senedir iş hayatıma yön veren bunlar oldu diyebilirim. bir yerden bağlı olduğum yöneticimin yurtdışına transfer olması ve sonrasında gelişen olaylar nedeniyle ayrıldım. oradan gittiğim yerde de departmanı yeni devralan yöneticiyle başladık, tam birbirimize alıştık derken sektörde az görülen şekilde bir senesi ancak dolmuşken prestijli olan bu departmandan alınıp başka yere gönderildi, demolition oldu yani aslında. ben de birkaç ay sonra ayrıldım oradan da.

önemli yani, son derece. eğer hedefleri olan biriyseniz salla başı al maaşı değilseniz, omuz verdiğiniz insanlarla ilgili olaylar sizi de birinci dereceden etkiler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• daha iyiyse neden olmasın,her insandan bir şeyler öğrenilebilir

tecrübeler farklı olur en nihayetinde:)

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez, salla başı al maaşı.

0|0
    0|0
  • Gelen gideni aratır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi şey düşünmüyorum sürekli değişiyo rütine bağladı

0|0
    0|0
  • işyeri benim yeni yönetice gelirse demekki ben battım sıçtık yani derim :)))

0|0
    0|0
  • ne düşüneceğim önemli değilde beni işten çıkarmsın da yeni gelecek olan adam. ne yaparsa yapsın umurumda eğil.

0|0
    0|0
    • Maaşından memnunsun sanırım, performansa göre ücretlendirme yada görev tanımları, iş dağılımında yöneticiler çok önemli.

• hiç sanmıyorum. başıma geldi. yönetici geldi şirket darma duman oldu. bir çok işçi çıkarıldı

• Yeni gelen kafa adam mı bari.

0|0
    0|0
  • ''Yeni gelen denyoyu yetiştirir, kendimize göre adam ederiz hep beraber''

0|0
    0|0
  • yenilik her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Gelen gideni aratır

0|0
    0|0