Canlı olarak görmediğiniz sadece internet üzerinden görüştüğünüz birinden etkilenebilir misiniz ?

İnternette tanıştığınız sadece sesini duydugunuz ve resimlerini gördüğünüz birine karşı gerçekden heycan duydunuz mu ? böyle bir aşk mümkün müdür ? Başınıza hiç geldi mi böyle bir durum.

1|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bak marulcum herkezde olmuş bi etkileşim bendede oldu haliyle:) içim kaynadı içten içe girdi içime resmen vazgeçilmezim oldu beni o mink gözleriyle etkiledi kestane gibi gözleri var maşallahhh.. yanımda degil ama bnu hiç sorun etmiyorm mutluyum onunlaaa... içimin sahibi olduartık içimdekiyle uyuyup kalkıyorum yanımda olamasada daima yüregimin en derinlerinde :)

0|0
    0|0
    • marulum benim :) bu kadar kısa sürede bi insandan bu kadar etkileşilebilirdi en fazla bunu başardı benim marulum herşeye rağmen yer edindi yüreğimde mutsuz anımda aklıma düşüp mutlu etmeyi başardı bu kadar kısa süre içinde bana daha çok şey katıcak gibi duruyor bakalım :)

• evet bazen sanal alemdeki bir kişi sizin butun dunyanız olabılır :)

• evet ve ona öyle bi baglanırsınız ki sanal alemde olsa vazgeçilmez olur.. herkezden önde gelir

• olmazmı yha oldu tabi. hala daha çok hoşlanıyorum ondan ama o biraz cıvık birisiydi,bnden ciddi bişey bekleme falan dedi brz tartıştık bazı konularda elim silmeye gtmedi ama 4 gün bekletip o beni sildi bnse hala her nete grdiğimde sayfasına bakmadan duramıyorum evlerimizde yakın her gün işten çıktığı saati denk getirip onu yolda bekliyorum tesadüfen karşılaşma izlenimi veriyorum bir dk olsun görebiliyim diye:(:(

0|0
    0|0
  • gercekten tercih ettigim gibi biriyse, anlasabiliyorsam etkilenmem normal olur. tabii boyle biri olmadigi icin; hayir.

0|0
    0|1
  • mümkündür bence. çook geldi başıma :D

0|1
    0|0
  • Eksik kalsın.

0|0
    0|1

• Etkileşiriz.

0|0
    0|0
  • evet .hoşlanmıştım ama adam götürme peşinde çıktı bende bıraktım

0|0
    0|0
  • Oldu ıstemedı benı sonra hırs yaptım falan sacmalıktı sadece :D

0|0
    0|0
  • olabilir ama ciddi bi şeyler olmaz

0|0
    0|0
  • evet etkilenirim olduda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• oldu 1 2 kişi görüşmeden aşık olmuştu kızları anlamak zor sadece konuşmalarına ve fotograflarına bakarak görmeden nasıl aşık olunabiliyor belki adam tecavüzcü belki organ mafyası

0|0
    0|0
  • Olmuştu sonra buluştum görüştük şimdilerde bir dargın 2 barışık öyle garip tuhaf bir haldeyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...