En iyi dönemlerini baz alırsanız bu üç kaleciden hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz?

En iyi dönemlerini baz alırsanız bu üç kaleciden hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz? (Buffon, Cassillas, Neuer) Yaşım itibarı ile üçününde en iyi dönemini canlı izlemiş biri olarak kesinlikle Buffon diyorum ben.

• Buffon
    40% (2)40% (4)40% (6)Oy Ver
  • Cassillas
    20% (1)30% (3)27% (4)Oy Ver
  • Neuer
    40% (2)30% (3)33% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Buffon öyle herhangi bir turnuvada 1-2 maçta parlamadı 2000 li yılların karizmasıdır faal futbol oynayan bir elin parmağını geçmeyecek efsanelerden biridir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Buffon > neuer > casillas

0|1
    0|0
  • Rüştü bir başkadır benim gözümde diğerlerini bilmiyorum fgfds

0|0
    0|0
    • rüştü de çok iyi kaleciydi benim izlediğim en iyi türk kaleci 2002'de uefa'nın avrupa'da yılın 11'ine de girmişti zaten.

• Neuer diyorum.

0|0
    0|0
    • neuer'in topu oyuna sokması, libero gibi oynaması falan buffon'un üstünde olabilir ama en iyi zamanında buffon'un çabukluğu neuer'de yok bence. hala iyi ama refleksleri yavaşlamış sanki ama çocukluk ve ergenliğimin yıldızıydı hatta bir ara dünyayı da kurtarmıştı bir reklam filminde https://www.youtube.com/watch?v=M6b-sMFA7HU

• Yazmamı beklemiyorsun herhalde:)

• mesaj atamaz mısın burada yazmak istemiyorsan yani çok önemli değil ama merak ettim sadece öyle :)

• Buffon diyorum...

0|0
    0|0
    • oh sizin futbol hakkında fikirleriniz olduğunu bilmiyordum :)

• Ofsaytı bile bilirim...

• maşallah hem bayan olmanızdan hem de entelektüel konulara ilginiz olduğundan ötürü biraz şaşırdır (çok değil) entel konulara meraklı olan bazı insanlar futbolu 3. dünya sporu olarak niteleyip bu spora yukarıdan bakabiliyor çünkü :)

• Buffon

0|0
    0|0
  • Buffon

0|0
    0|0
  • Buffon > neuer > casillas

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevmesemde manuel neuer malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Neuer dönemi Bayerne transfer olduğunda başlamıştır.
    Casillas dönemi 2000 lerde başlamakla şuanda devam etmektedir.
    Buffon dönemi daha erken başlamıştır ancak Buffon şuanda eski Buffon değil.

0|0
    0|0
  • Muslera...

2|0
    0|1
  • Buffon başkadır. Buffon gibisi yok, çok büyük efsane.

0|1
    0|0
  • Üçüde çok iyi kaleciler ama Kahn ve Peter Schmeichel çok başkaydı efsaneydi.

0|0
    1|0
    • senin görüşün saygı duyarım. Kahn iyi kaleciydi ama bazen çok basit goller yemeye de yatkınlığı vardı o yüzden buffon'u kahn'ın önüne koyuyorum. Schmeicel'ın çok sonlarına yetiştim o yüzden yorum yapmak istemem. yoksa lev yashin tüm zamanların en iyisi olarak kabul ediliyor bildiğim kadarıyla.

• 37 yaşında olmasına rağmen hala serie a'da iki sezondur üst üste şampiyon olan şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkan Juventus'un ve italya milli takımının 1. kalecisi olması zaten nasıl bir efsane olduğunu gösteriyor ama eskiye oranla refleksleri yavaş şu an bana göre. italya milli takımı geçilmez duvar gibiydi eskiden kalede buffon önünde Nesta-Cannavaro-Maldini :)

• Kesinlikle öleydi efsane kadro :)

• Buffon

0|0
    0|0
  • b-c-n.

0|0
    0|0
  • Neuer tek geçerim

0|0
    0|0
  • Cassillas

0|0