Yahu şu 'gizemli kadın olmak' nedir? biri bana açıklasın...

başlıktada dediğim gibi gizemli kadının tarifi nedir ? :) gizemli miyim merak ettim doğrusu :)

Güncellemeler:
arkadaslar amacım gizemli olmak falan değil , bugün bir erkek arkadasım bana çok gizemlisin dedi , nasıl yani dedim gizemlisin işte ddi . sadece merak ettiğim gizemli kadın nasıldır ? yani cidden öylemiyim acaba diye

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• Herhalde az ve öz cümleler kurarlar, kurdukları her cümlede karşı tarafa da düşünme payı bırakırlar "Bu kız ne dedi şimdi ya" diye... Bakışları birşeyler anlatır gibidir ama siz bunu hiç öğrenemezsiniz, etrafında pek fazla kişi olmaz, olanlar da fazla yanında durmaz, hep aklında bir şeyler var gibidir, sanki birşeylerin yaşanmışlığı vardır yüzünde ve işin can alıcı noktası da aslında iyi birisidir ama sen yine de ona soru sormaktan korkarsın. Yanında hiç kalıcı değilmiş gibi hissettirir sanki aklına esip bir anda gidecekmiş gibi... Hiçkimseye bağlı görünmez, bir vardır, bakarsın bir yoktur... Ketun bir yapısı vardır, gülümseyişi çok güzeldir, ama yine de korkutur... Kişiler onla konuşurken sürekli komplekse girerler "Kesin saçmaladım, umarım can sıkıntısı oluşturmamışımdır." falan diye akıllarından geçirir dururlar. Sen onla konuştuktan sonra onun senin hakkında ne hissedip hissetmediğini kestiremezsin, devamlı bir sıkılgan hali vardır, bir an önce defolup şuradan gitsem tarzı birşey yani... Sanki o diğer insanlar gibi dört duvar bir eve gitmiyormuş çok farklı bir dünyası varmış gibi hisseder etrafındakiler. Herhalde böyle bir kadını ayarlamak erkekler için büyük bir başarı gibi görülüyor, uaşılmaz göründüklerinden tatlı geliyor olabilir aynı şekilde gizemli erkekler de kadınlar için ulaşılmaz göründüğünden tatlı geliyordur, herhalde bu yüzden...

Yani zor iştir gizemli olunmaz gizemli doğulur:P Bu tanımlamalarım da derin gözlem ürünüdür;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• gizemli biri olarak kişiler beni çözmek istiyor. :)) tabi tanımadığım ya da beni az bişey tanıyan kişiler için geçerli bu.zor olursan hayatından kimseye öyle bahsetmezsen kısacası cool ol sen gizemli de olursun.

0|0
    0|0
  • Bence seninle sohbet etmek için kuyuya bir taş atmıştır senden hoşlanıyordur ya da sohbetini seviyordur. Yoksa kimse kolay kolay bunları seninle konuşmaz erkekler arasında dedikodu bayanlardan fazla ne yazık ki. Bu arada çok konuşkan değilsen tavırların tutarsız ise ve sürekli sahip olduğun fikirleri kimseyle paylaşmadan icrata geçiriyorsan evet gizemlisindir. bence.

0|0
    0|0
  • hep aynı taktik!yersen(yedi)

0|0
    0|0
  • gizemli kadın out

evde tek başına yaşayan -işine düzenli olarak giden kadın in!

0|0
    0|0
  • gizlisin ya işte daha ne gizleyeceksin :)

0|0
    0|0
    • alay etme ya :) herkes tutturmuş bir gizemli kadın gidiyor :) nedir bu gizemli kadın? :))))

• haklısın o da olabilir

• sadece bir varsayım arkadaşım :)

• Kimse açıklamasın..

Ondan sonra böyle garip garip kadın modelleri türüyor ortalıkta..

3|0
    0|0
    • :D:D:D aynen:DD güldüm gerçekten

• hahhaaa :) öyle olacağımdan değil merak ettiğimden , içimde yoksa zaten olamam

• ezelı ızle...

0|0
    0|0
  • Benceeee...Yılışık şımarık her şeye gülmeyen ağır olan zor beğenen zor seven çabuk unutan akıllı zor kadınlardır...

0|0
    0|0
  • Şahsen ben de merak ediyorum gizemli kadını ama sen gizemlisin.Soruyu gizli sormuşsun, seni çok merak ettim :)

0|0
    0|0
  • gizemli kadın aklıma kötü şeyler getiriyor çok itici geldi

0|0
    0|0
  • Üstü kapalı konuşan, duygularını belli etmeyen gizemlilik özelliği olabilir..

0|0
    0|0
  • gizemli, merak uyandırandır.. meraklıları çeker

0|0
    0|0
  • Gizemli kadın kayıp ada gibidir çözmek için kaşif olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • niye çok mu gizemli olan kızlara özeniyorsun.

0|0
    0|0
    • yoo , gizemli kadın kavramını anlayamıyorum . niteliğini bile anlayamadığım insanlara neden özeneyim ?

• Mesela ben çok gizemli bi insanım girdiğim bütün ortamlarda kızların beni çok ama çok merak ettiklerini hemen anlarım,nasıl diyorsan sürekli bana soru sormaları.

• çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook:))))))))

0|0
    0|0
  • gizemli kadın ilgi çeken demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link çarşıdan şuna benzer bir pelerin al gizli..acayip gizemli görünürsünn =o

0|0
    0|0
  • herşeyini açıklamayacaksın etrafta dedikodun dönmeyecek sende yapmayacaksın dedikodu kendi halinde olacaksın

0|0
    0|0
  • şudur kısmını açıyorum: gizemli kadın aslında etrafını aşılmaz duvarlarla örmüş savunma mekanızması acaiyp iyi çalışan kendini çok seven kendine bi zarar gelmesin diye insanlardan korunmak için böyle bi duvara ihtiyaç duymuş kadındır.vardır bu kadın, bazen kendisine hayran olmuyor değilim geçmişte ne yaşamış bilemeyiz.bu gizem böyle iyi.

0|0
    0|0
  • Amaaaaaaan doğanda yoksa biz napalım allah askına

0|0
    2|0
    • ne olduğunu bilmediğim şeyin doğamda olup olmadığını bilemem .

• kendimi biliyorum . gizemli kadın kavramını bilmiyorum .

• Öğrendin mi şimdi

• ay biri bana gizemlisin falan demişti iyidi hoştu başlarda ama sonra kendimi çok deşifre ettim sanırım bıraktı gitti şsiz .

0|0
    0|0
  • gizemli serisi var sitede onlar cevaplasin

0|0
    0|0
  • değilsin.

gizemli kadın şudur.

0|0
    0|0
  • gizemli kadın diye bir saçmalık yok

0|0
    0|0
  • anacığım sana naber dendiğinde bütün gününü bütün olayları ortaya dökmeyeceksin...

boş konuşmayacaksın ... ağzı sıkı olacaksın... kendinle ilgili bütün herşeyi dökmyeceksin ortaya...

0|0
    0|0
    • eğer buysa bende gizemliyim yahu

Yükleniyor...