Sizce alex in fenerbahce tesislerine alinmamasini dogrumu buluyosunuz?

Fenerbahce icin cok degerli bir isim olan alex mi hakli aziz yildirimmi sizce

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım'ı bitim kadar sevmem fakat Alex bu kulübe nankörlük yapmıştır. Dünyanın hiçbir yerinde kazanamıyacağı paraları kazanıp milyonların sevgilisi olmuş bir futbolcunun futbolu bırakmasına 1-2 sene kalmışken böyle kibirli davranmaması gençlerin önünü açması gerekirdi ama o kendini kulübün ve takımdaki diğer arkadaşlarından üstün gördüğü için başkana ve antranöre rest çekti. Alex sonradan oyuna girmeyi kabul etseydi şu an bile bu kadroda oynar futbolu bıraktıktan sonrada bu kulübün içerisinde kendine yer bulurdu. Belki yıllarca FB'de TD olucakken şimdi Aziz ve yandaşları bu yönetimde olduğu sürece Alex bu kulübe gelemez anca Aziz düşmanı birinin gelmesi lazım anca o zaman gelir. Ben Alex'in TD olmasını bu olaylar olmasada istemezdim şimdiye kadar kaç genci yetiştirdi bizde, bir GS'de Hagi'nin genç oyunculara kattığına bak birde Alex'in anca Brezilya'daki arkadaşlarını getirsin kulübe Alex'in TD'lüğü FB'ye Maldonado'yu getirdiğinde başlamadan bitmiştir benim gözümde. Alex bu kulübe bir hizmet vermiştir karşılığınıda kat kat fazlasıyla almıştır artık FB kulübünden birşey beklemesin kolpa genç FB'liler sırf Aziz gitsin bizim cebimiz yine dolsun diye Alex'i kullanmasın Alex'te kendini kullandırtmasın.

0|0
    0|0
    • yahu ben Galatasarayli olarak gercekleri goruyorum sen fenerli olarak gormuyorsun alexi gonderttirmek istemelerinin sebebi Aykut kocamanin gol rekorunu kirmamasindan dolayi..

Kızlar Ne Diyor 5

• Nahoş bir durum fb taraftarı adına. Ama Alex aziz başganın bile makamını sorgulattıracak bir değer tarihinizde ve başkanınız ikinci planda kalmayı asla yediremez kendine.

0|0
    0|0
  • Azizin yaptigi terbiyesizlik onca sene hizmeti olmus adami tesise almamak ne demek

0|0
    0|0
  • Tabiki yanlış aziz diktatörü kendini ne sanıyor bıktım ya ondan

0|0
    0|0
  • Alex.. adamim...

0|0
    0|0
  • alex haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendilerine yakışır bir harekette bulunuyorlar

0|1
    0|1
  • azizi nasıl buluyorsunuz sorusunun da cevabı aslında.
    bir Galatasaraylı olarak çok büyük saygı duyuyorum Alex'e.
    Türkiye gelmiş geçmiş en efendi en karakterli futbolcudur.
    Atam'ın dediği gibi zeki çevik ve ahlaklı..

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırımı herkes biliyo Alex ide çok fazla söze gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ulan Fb ye hizmet vermiş, belki de takım bir daha asla o kalitede bir futbolcuya sahip olamayacak ama yaptıklarına bak.

Ayıp l*n .

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe taraftarında iş yok. Diktatörlüğe köle oluyolar

0|2
    0|1
  • Hangisinin tarafından bakarsan o haklı. Alex in gelişi zamansız oldu. Aziz başkan bir gün gidecek ama alex ölümsüz olarak kalacak

0|0
    0|0
  • Adam onca senesini o takima harcadi aziz yoldirkm serefsizin teki.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak yanlis yapiliyor adama.

0|0
    0|0
  • Alex adamdı haksızlık yapıldı

0|1
    0|0
  • Haksızlık yapıldı bence alexe..

0|0
    0|0
Yükleniyor...