Kizlar ben cok zayıfım?

Boyum 1.61 ve kilom 47 ydi sinav stresi yüzünden 6 kilo verdim şu an , hatlarim gayet iyi ama ben 0 sefer giymek istemiyorum artik.. pantolonlarıma bol geliyor hergün sportif esofmanlarla takılıyorum :( sporcuyum iki antremanla ugrasiyorum biri yüzme biri kick box ama kilo problemim var demeyecegim sadece yemek yiyemiyorum naparsam yapayım yiyemiyorum sizde yemek yememe durumu hiç oldu mu? Yardımcı olun lütfen

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Fitness salonuna yazıl canım. Birde yağsız kas kütlesi destekleyici beslenmen lazım.

1|1
    0|0
    • Fitness e bende düşünmüştüm ama kick box yapıyorum ve yüzme ikisiyle uğraşıyorum kısa sürede kick box u bırakıp fitnesse geçerim

• Teşekkür ederim, Diyetisyen hiç aklıma gelmemişti

• Teşekkür ederim canım benim

Erkekler Ne Diyor 4

• Zayıf olmak iyidir

1|0
    0|0
  • Abur cubura yönel bari :D Tek kolumla seni zemin kattan 2. katın balkonuna fırlatabilirdim sanırım :D

1|0
    0|0
  • Yememe hastalıgı diye bir hastalık var konşumuz eskiden bu yüzdenn vefat etti artık çözümünü buldular tıpta ama eger gercekten yemek yiyemiyosan acilen bir doktora git

1|0
    0|0
    • Yememe hastalığı yüzünden mi vefat etti? :(

• Evet böyle bir hastalık var vucüt yemek kabul etmiyo eskiden bir çareside yoktu kadın gözümüzün önünde eriyip gitti en son 30 kiloya kadar düşmüştü ama tabi çözümü var bu işin şimdi eger yemekden tiksiniyosan ya da yemek isteyip yiyemiyosan ve kilon olmamasına ragmen kilo veriyosan acilen doktora git

• oha yaa gitmem hastaneye beni yatırırlar hastanede çok duramam başımı döndürüyor hastaneye girdiğim zaman

• Boyun zaten çok kısa salla bu kadar düşünme zayıf filanda değilsin

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah canım aynı problemi bende yaşıyorum! Kendini fazla strese koyma. Eğer bukadar miktar ders calistiysan aynı miktarda dışarda arkadaslarinla biseyler yap.

1|0
    0|0
    • zaten eğlenip geziyorum arkadaşlarımla ama yemek nedense gördüğümde midem tutmuyor

• Diyetisyen ne dediğini bilmek isterim. Eğer problem değilse kontağda kalalım bu konu beni de meraklandiriyor çünkü

• diyetislerin yarın araştıracağım ve kısa zamanda giderim şimdi seni takip edeceğim ne olur ne olmaz haber vereceğim

• Bendeki fazlaliklari sana ihtiyac sahiplerine verebilsem keske iki tarafta mutlu olurdu :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...