Kapat

Bacak boyunu nasıl uzatabiliriz?

ip atlama barfiks koşu işe yararmı?

Güncellemeler:
Yardım -.- manken yok mu burada :D
-.-

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Şey yap :D Immm bacaklarını düz tut. Kırmadan ayaklarina değmeye çalış. 5 dakika böyle dur. Bunu hergün sabah öğle akşam yaap :) yanacak ama baldırların onu hissetmen lazim bu bacak uzamasina yardimci :) 5-6 cm uzar bacaklarin. 3 ayda falan

0|0
    0|0
    • Tahmin ettigim hareket galiba ayakta düz durup ayaklara degmeye calısma ben cok rahat degiyorum o yüzden ellerimi ileri degdirip asagı dogru egliyorum baldırlar cok yanıyor evet

• minnak gız :D ben 2 ay kick boks yaptım onun yararıda olabilir kücükken cok hareketliydim cıkmadıgım agaç oynamadıgım oyun kalmadı :D

• Ben çok pasif kalmışım ya. 18 yaşındayım temmuzda 19 olucam boyum 155tir en fazla :/

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Basketbol

0|1
    0|0
  • esneme ile kasları gerebilirsin belki yardımcı olur. ama bacak boyu kemik yapısıyla alakalı. bunun içinde pek birşey yapmak mümkün değildir.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Uzamaz pampa.. Maalesef.. Eriskinlige ulastiysan tras bitmistir.. Gelisim devam ediyorsa ortopedi uzmanina gozukebilirsin..

0|0
    0|0
    • gittim kardeşim ortopedi bakmadı cocuk gelişime yolladı orda çapada film cektirdim doktor malın teki ciktı kıkırdaklar kapandı diyo bide tam kapanmadı diyor uzamaz ozaman dedim bilmiyorum dedi uzar ozaman dedim yine bilmiyorum dedi uzamaya yardımcı olacak birşey var mı dedi yine bilmiyorum dedi adam resmen tşak geçti benimle

• Yasin ve boyun onemli burada.. ve anne babanin boylari da etken.. Ve ozel bir uzman ortopediste gidersen ve 20 yi asmadiysan yardimci oluyorlar.. Ama mesela anne baba 160-165 se ikisi de pek de yapacak bir sey olmaz.. gen meselesi biraz da.. Ama ebeveynler normal sen kisaysan o xaman mudahale eder doktorlar.. faydasi mutlaka olur.. Ama yasin cok onemli.. Ben 16 -17 yasindayken kisaydim mesela..19 da birden oyle bir boy attim ki 166 den 177 ye iki sene icnde.. Yasin 18 ve altiysa daha uzarsin bir parti zaten.. boy uzamasi gariptir.. uzar durur sonra birden yine uzar.. Muhtemelen bu aralar yine bir uzama olacaktir..

• olum şahin k naspsın l*n :D tipin var sapa sağlam adamsın boyu nedcen boyun kısa kalsın inş amin :D kısalar daha genç kalıyo hem minyonlar iyidir iyi :D avatajlarını bil :D şükret :D

0|0
    0|0
    • tip varda boy yok kızların sana annem diye hitap etmesi ne acı bir duygudur bilirmisin :D

• ozaman alışıcaksın annem :D 165 boya :D:DD

• abim gibi olurum ya en az 1.70 :D annem iyiydi Q:WE

• sadece bacak boyu uzamaz kardeşim, bu tamamen genetik bir miras, annenin veya babanında öyledir dikkat edersen.

0|0
    0|0
  • Aktif sporlarla boyu uzatabilirsin ama bacak uzatmanın yolu olur mu bilmiyorum çünkü bacak boyu veya bel boyu genetikle alakalı boy uzasa da nereden uzayacağına karar veremezsin

0|0
    0|0
    • Aktif sporlardan kastınız nedir? Ne yaparak boy uzamasini sağlayabiliriz?

• Squatta uzamayı engelliyor ama 100 200 kilo ile çalışmak lazım uzun süre sonra engeller

• yok yok ben ip atlıyorum koşu yapiyorum barfiks esneme hareketleri mekik bide agırlıklara elimi sürmem :D

• Futbol oyna

0|0
    0|0
    • Onu 4 yaşımdan beri yapiyorum :D iyi futbolcuların bacakları genellikle kısa olur ama

• hiç fikrim yok ama güzel soru

0|0
    0|0
Yükleniyor...