Atletico fenal'Arda ne düşünüyorsunuz :D? Finali kim kazanır?

Evet Real Madrid ezici oyununu sergiledi. 95 dakika boyunca korkudan kalelerine kapanan Atletico Madridliler sonunda yenildiler. Tabi Arda da çıldırdı o kadar bacak arası çalımı yesen bir maçta 34 çalımı bende yesem bende çıldırırdım :D
Real Madrid eze eze yendi ne düşünüyorsunuz? Anti Real Madridliler, Anti Ronaldocular, Barcelonalılar ve Bayernliler özellikle turu geçmemizden dolayı şu an 3.5 atmaktalar :D

Ben finali kesinlikle Real Madrid'in kazanacağını düşünüyorum ve öylede olacak :)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Hala Madrid
    goldan 5dk once o kadar dua etdimki sonunda geldi :))

0|1
    0|0
    • Bende defalarca dua ettim çünkü 4-0 lık maç haricinde sürekli şans rakipten yanaydı hep 2-3 farkla kazanacağımız maçları şansızlık yüzünden verdik. Atletico futbol katili zaten iğrenç bir futbol oynuyorlar. Tamam bütçe sorun olur orayı anlarım defans yapıp kontra yaparsın uzun toplarlada. Çirkef bir futbol oynayıp duran toplardan gol bulmaları çok sinir bozucu.

• Rica ederim :) Evet yarı finalde Juventus Finalde ise Bayern Münih gelsin Berlinde yenelim şunları bizi çok istiyorlarmış :)

• Evet aynen )))

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Hala Madrid

0|1
    0|1
  • Derdim Bayerndi R. Madrid ya da Barçaydı şimdi benimde :)

0|0
    0|2
  • 0|1
    0|0
  • Mesut gittikden sonra real bitmisti benim icin barcayida sevmem bayern deplasmanda yeniliyo evinde 6 gol atiyo ama bu sistem barcaya reale islemez benim kupa favorim barcelona

0|0
    0|1
  • Madridin derdi seni neden bu kadar gerdi anlamadm *

0|0
    0|1
  • Acıkcası bu sene finalde Juventus'u görmek isterim, sonucta 12 yıl aradan sonra buraya kadar gelebilmişler finalide alsın gitsinler alabilirlerse.

0|0
    0|0
    • Pogba sakat onlarda bide şu var Real Madrid ile karşılaşırlarsa işleri zor çünkü Ancelotti italyan futbolunu çok iyi biliyor bide Moratayı iyi tanıyoruz. 2-0 avantajlıyız yani.

• Haklısın real gercekten baslı basına bela olur juve için. Pogbanın sakatlığıda aklımdan cıkmıs bak ama yinede finalde bu senede farklı takım görelim diyorum o yüzden o diğer 3 takım her sene final oynuyor neredeyse zaten :D

• haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...