Kapat

Sevdiğiniz kişi için ne kadar maddi/manevi fedakarlıklar yaparsınız?

Gerçek bi aşk düşünün. Birbirinize aşıksınız ve her şey yolunda. Fakat herkesin bi sınır çizgisi vardır. Kimisi maddi açıdan bi sınır koyar, kimisi manevi olarak ailesini bile önüne alır. Peki sizin o sınır çizginiz nedir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde yapılmayanı yapmaktır. ama bunun doğrusu ve yanlışı vardır. ben doğrusunu anlatayım, sen zaten yanlışını çıkartırsın zeki şey.

Yapılması geken maddi fedakarlıklardır. oraya gitmek, burdan gelmek, onu almak, bunu vermek, para harcamak, ona yok yok demek gibi. bunların yanında kendinden fedakarlık edersen, özünü bozarsan, kişiliğini zedelersen, sen senlikten çıkar ya da seni eksik kılarsan, yapılan fedakarlıkların hepsi havada kalmış olur. çünkü sevgili, senin özün için, kişiliğin için, sen olduğun için sevgilin olmuştur. bunlardan feragat edersen onu kaybedersin, ortada ne sevgili kalır ne sen kalırsın.

Şimdi yanlışını idrak edebilirsin, valla bak, cinsin sen cin maşşallah.

Not: anlatılanlar, bu şekilde olması gereken ilişkiler içindir. maddiyata dayalı ilişkicikler için değil.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben ev aldım , tüm maddi imkanları seferber ettim ve her ay muazzam paralar gönderdim kendisine hatta kredi kartımı ona verdim kullansın diye ama yaranamadım...olmadı yapamadık ..

0|0
    0|0
  • Offfff of.

0|0
    0|0
  • Hiç bir fedakarlıktan sakınmam. Kaçınmıyorum da. Aşk biter diyen arkadaşlara da acıyorum :)

0|0
    0|0
  • yok ole bı cızgım...

eger bana gercekten asıksa ve askı yasatıyosa..herseyım onundur ya..bu kadar net.

bende aşk sevgı mezara kadardır.ole araya ne kımseyı sokarm nede bıseyın lafını yaparım

0|0
    0|0
  • maddi açıdan sevgiliden bir şey kabul etmem hiç bir şeyde vermem.prensibim bu.ruhumu tüketsin cebim zaten delik

0|0
    0|0
  • Sınırım yok

Aşk sınır tanımaz .

1|0
    0|0
  • Aşk bir gün biter, fedakarlıktan kaçınırım.

0|0
    0|0
  • o benim için bir şey yapmadıysa tüyümü vermem.

0|0
    0|0
  • Maddi konuda dikkat ederim tabii çokta para vermem ama manevi olarak her şeyi yapabilirim.

0|0
    0|0
  • mac chicken menümdeki patatesleri paylaşabilirim

0|0
    0|0
  • Çok yaptık, artık üşeniyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçek bir aşkk , hımmmzz ...yok zorluyorum ama düşünemedim .

0|0
    0|0
  • Fedakarlığa inanmam uzlaşmaya inanırım.

0|0
    0|0
  • ben ilişkimde maddiyatı önemsemedm bende olduğunda ben verdim onda olduğunda o verdi fakat ailem istemiyordu o yüzden bitirmek zorunda kaldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...