Beşiktaş-CSKA Moskova basketbol maçı nasıl biter?

Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-CSKA Moskova euroleauge maçında temsilcimiz Beşiktaşın şansı nedir?Salon tıklım tıklım olacak,seyirci baskısıyla geçen senenin finalistine karşı sürpriz yapabilirmiyiz sizce?

Not:Karşılaşma Saat 20:00 de Ntvspor dan naklen

Güncellemeler:
Arkadaşlar şakamısınız?Basketbol maçından bahsediyorum beraber lik,2-1 gibi yorumlar yazıyorsunuz...Basketbol maçı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• 3te3 alıştık inş bu haftada tekrarlarız zor takım ama yenilmeyecek bir takım değil

1|1
    0|0
    • teodosiçin üstüne oynarsalar yıpranınca saçmalıyor kristicte geçen seneki gibi verimli değil

• haklısın eski oyuncumuz erceq te sakatmış galiba ama pota altında çok zayıfız kristic iyi gününde olmamalı

• krstiç busene mutsuz nba gitmek istiyordu son kez isteyen takım olmadı broklyn nets istedi ama para vermediler oda avrupada kaldı kafa olarak bu sene yok gibi ama beşiktaşın maçıalması için artık dasic ve markotanın elini taşın altına sokması lazım

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• 5 farkla Bjk alır

1|1
    0|0
  • Kazandık bile.

0|0
    1|1
  • Fernandes iyi oynarsa... şaka şaka. :))

Nasıl biteri var mı, söke söke alıcaz bu maçı.CSKA çok kaliteli takım ama taraftar salonu onlara dar edecektir.Maça gidemedim ama ekran başında yüreğimiz potanın kartallarıyla.

1|1
    0|0
  • gonlumuzden gecen bjk...

1|1
    0|0
  • kızların baskete ne kadar uzak olduğunu anlıyorum bu sayede

1|1
    0|0
  • inş kazanabiliriz eskisi gibi güçlü değil cska

1|1
    0|0
  • 27 sayı farkla yenilir ki öyle oldu

0|0
    1|1
  • hakem düdüğüyle biter...:P

0|0
    1|1
  • Beraberlik.

0|0
    1|1
    • Basketbol maçı

• basketbolda beraberlik kuralının kalkmasının neredeyse 40.senesi kutlanacak.ben idda yorumu istemedem dolayısıyla uzatmayada gitse kim kazanır diye sordum

• Beraberlik o zaman.

• csk bırakmaz

0|0
    1|1
  • üst olur şaka bir yana cska yener fark atar .

0|0
    1|0
  • inş yener ama bence yenilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...