Çok az kişinin bildiği ve küçüklüğünüzden bu yaşınıza kadar yaptığınız kaçamaklar nelerdir?

Örneğin annem küçükken hüptrik yedirtmezdi içinde hem kötü meyveler hemde sağlıksız koruyucuların fazla olduğu için evde kendimiz daha güzelini yapabileceğimiz söyleyip kandırırdı. Fakat ben yinede yerdim ara ara şimdi yine markete görünce alıyorum belki fazla çocuksu olabilir ama hep büyükde olmak zorunda değiliz sanırım :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Annemin verdiği sütleri saksıya dökerdim onlarda nasiplensin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eve gelen kadın misafirlerini ayakkabılarını koklardım. misafirliğe gittiğimizde yaşıtım yada benden büyük kız çocuklarla evcilik oyunu altında köleleri yada köpeğiymiş gibi davranırdım. Köle eğilimim o yaştan belliymiş.

0|0
    0|0
  • piromani eğilimim var idi,şu an yok neyseki,küçükken yanlış hatırlamıyorsam 4-5 dönümlük araziyi yaktım,sonrada kaçtım,kimsenin haberi olmadı benim yaptığımdan,kimse görmedi zaten.Ama felaket yandı ya zor söndürdüler.Evde de sürekli annemler bir yere gidince,balkonda birşeyleri karıştırır karıştırı yakardım.

0|0
    0|0
  • 13 yaşındayken sinemada bir kız arkadaşımla yaptıklarım aklıma geldi :D

0|0
    0|0
  • 7 yaşındayken komşu kızı ile yaptıklarım. :)

0|0
    0|0
  • annem şalgam yapardı çaktırmadan ondan araklardım :D sonrası malum cır cır :D

0|0
    0|0
  • burnumu karıştırıp koltuğun arkasına sürdüğümü sadece annem farkında

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• okulun karşısında pis bir büfe vardı kantinden almak yerine oraya giderdik daha ucuz olurdu annemde oraya gitme derdi ama giderdim

0|0
    0|0
  • okulda ders dinlerken not tutmak yerine resim çizerdim hayla da yapıyorum:) konuyu dinliyorum bir yandan da...ozmndan bu zamana fark eden olmadı..arkadaşlarım hariç=/

0|0
    0|0
  • ilk lise yılımda 2 sokak arkadaki arkadasıma diye çıkıp beraber duman konserine gitmiştik :)

0|0
    0|0
  • ilkokuldayken öğle tatilinde annem dısarı cıkmam izin vermiyordu ama ben yinede okuldan dısarı cıkıyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...