Sizde Euroleage de finale hangi 2 takım kalır ve kim şampiyon olur yorumlarınızı alalım?

Ben doğma büyüme Fenerbahçeli olduğum için ve her maçı takip ettiğim için kazanacağımızı düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz basketbolla ilgilenen arkadaşlar?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe - CSKA Moskova Fener alır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe & Real, biz her türlü alırız.

0|0
    0|1
    • Tam emin değilim fakat. Yarı finalde real madridle eşleşecek gibiyiz. yani final zor gibi. Ben CSKA yı bekliyorum her maçı aldık onlara karşı bu sene içerde ve dışarda

• Real seride 2 1 önde Efes i geçerse bizle yarı finalde karşılaşacak biz geçeriz onları sıkı savunmaya karşı gelemiyorlar

• Aynen öyle, sıkıntı yok :)

• Cimbom alacak

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Efes real in oyununu çözmüş durumda. Real içinde müthiş uyumu olan uzun süredir birlikte oynayan bir takım ve bu galibiyet bence Efes için final yolundaki en büyük işaret. Efes i hiç yabana atmayın derim. InşAllah ki temennim de ikinci bir gurur yaşamak yönünde...

0|0
    0|0
    • Çözdü ama hatalarla veriyorlar maçı. Jaining miydi dün 21 sayı atıp maçı kurtaran o olmasa Madrid yarı finaldeydi

• Real in oturmuş bir takımı var. Üst Seviye bir takım olduğu tartışılmaz. Yalnız o bu fark etmiyor sonuçta takım oyunu her oyuncu işini öz veri ile yapıyor kuşkusuz. Ki ben inşallah diyorum onları da sileriz ve bir Türk fırtınası eser :)

• FBU esecek :)

• Cska büyük favori ama inşallah kupa ülkemize gelir

0|0
    0|0
  • Bencede fenerbahce kalir :)

0|0
    0|0
  • CSKA şampiyon olur Real Madrid finale kalır. Fener çok iyi ama Cska nın çok hayvani bir kadrosu var

0|1
    1|0
    • haklısın Cska iyi oynuyor ama bu sene içerde ve dışarda 3 veya 4 maçta da yendik onları keşke onlar gelse diyorum

• ama bu artık final four bu sefer cska çok daha konsatre olur daha çok asılır geçen sene Macabiye finalde kaybettiler bu sefer asılacaklardır.

• görmeden bilemeyiz ama ben gelmesinden yanayım. olimpiyakos gelirse daha sıkıntı adamların ne yapacağı belli olmuyor deplasmanda yensek de

• real madrid - bayarn :dd

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Ülker gönlüm şampiyon olmasından yana kolayda değil

0|0
    0|0
  • Ins efes cikar zor ama , iki turk final oynasa muthis olur, Fener her turlu cakar rakibine

0|0
    0|0
    • efesin madriddeki 2. maçını izledim. gayet iyi oynadılar son 2 dakika içerisinde öndeyken 3-4 hücumdan boş döndüler kendi kuyularını kazdılar eğer orda maçı almış olsalar şimdi durum 2-1 olacaktı ve önümüzdeki maçta kendi evlerinde turu geçebilirlerdi ama real madridin buradan turu vereceğini pek sanmıyorum ama inşallah olur bende isterim Türk takımı çıkmasını

• efes fener final oynayamıyor. madrid ya da efes kim çıkarsa fenerin rakibi olcak

• fener her türlü şampiyon olur inanırrlarsa. cska ve real fıs takım..

0|0
    0|1
    • Çok inanıyorum ya takıma adımın burak olduğunu bildiğim gibi

Yükleniyor...