Çok merak ediyorum, neden?

güzel, aklı başında kızların çoğu yalnızken çirkin ve (affedersiniz ama) kaşar kızların etraflarında birden fazla erkek olmasının sebebi nedir? o tarz kızlar mı hoşunuza gidiyor?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• sence nedeni(istisnalar hariç) güzel kızların bencil kaprisli kendini bulunmaz düşündüğünden olabilir mi? Ben güzelim istesem 100 tane erkeği peşimde sıraya dizerim diye düşünüp kendisine yaklaşan insanalrı sana mı kaldım diye terslemesi olabilir mi? çirkin kız (bence bu ifade yanlış çünkü herkesin sevdiği kendine güzledir) ise karşısındaki erkeğe daha samimi yakın ve içten davarndığından çevresindeki insanlar da o kadar fazla oluyor.İster kadın olsun ister erkek kendisini yakın hisettiği insana yaklaşır.İnsanın çevresinin daha fazla olması onun güzeliği veya çirkinliği değil onun insanlara yaklaşım tarzından dolaydır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• şöyle bir gözlemimi sizinle paylaşayım soruya da belki cevap olur bazı erkekler var apaçi dediğimiz :) kızın etrafın 5 kişi :) yani güzel çirkin değil nefes alsın diyenler oluyor abi bu ne ya hani denizde bir balık etrafını saran köpek balıkları gibi

o güzel kızlar aslında etrafına şöyle daha iyi bir baksalar yakışıklı aklı başında çoğu erkek de yalnız :)

0|0
    0|0
  • istisnaları dışarıda tutarak söylyorum.. erkekler akıllı kadınlardan hoşlanmazlar.. idare etmesi ve kadırması zordur.. fazla güzel kadınlardan da hoşlansalarda uzak durmayı tercih ederler..durmasalarda yürümez ilişkileri.. çünkü hep bir kıskançlık ve özgüven eksikliği çekerler..acaba sokakta biri mi asldı.. iş yerinde yanaşan biri oluyormudur.. aklı gider mi.. vs gibi paranoyalar yaparlar.. o yüzde kolay olana yönelmeleri bu yüzdendir..

0|0
    0|0
  • ciddi söylüyorum o tür kızlar hiç ilgimi çekmedi. 2. defa dönüp bakmadım...

o tür kızlarla ilgilenenlerin amacı +18. başka gram alakası yok.

elleyip elleyip kuduran erkekler var.

güzel ve aklı başında birisin anlaşılan. sabret benim gibi bir erkek çıkar karşına =)

şarap yıllandıkca güzelleşir.

0|0
    0|0
  • dışkı ve sinek meselesi bu

eğer sen kaşar bir kızın etrafındakilere erkek diyorsan o ayrı konu tabikide

1|0
    0|0
  • yooo onun vericeğini biliyoruz yani kaşar dediğinle biz kendimizi mastr. dan kurtarıyoruzz :) herkees güzel aklı başında ister. peki yaz siz ? sürekli serseri tipli çocukların peşindesiniz yada fame ? geniş omuz falan adonis nedir bu istekler bi türlü bbitmiyo

0|0
    0|0
  • Hayır, öyle bir şey yok. O kızlardan hoşlanan erkekleri mi kıskanıyorsun yani? Sen çizgini bozma, doğru yoldasın. Nokta atışı yap ancak kendini de övme bu arada.

0|0
    0|0
    • kıskandığımdan değil de öyle bir şey varmış gibi geliyor, kendimi övmek değil amacım zaten

• güzel, aklı başında bir kız neden ilgiye ihtiyaç duysun ki? O dediğin muhtemelen güzel ama burnu havada bir kızdır ve sıkıcıdır.

0|0
    1|0
    • her insan ilgiye ihtiyaç duyar bence kimse sevgilim vs. olmasın hayatımı yalnız geçireyim demiyor

• güzel ve aklı basında kızlarda insandır onlarında ilgiye ihtiyacı olabilir.

• sıfat üstünde zaten neden aramaya gerek yok. 3 gr ın peşindedir..

1|0
    0|0
  • güzel aklı başında ama havalı kızdansa

çirkin ama havasız kızla muhabbet kurması kolaydır belki ondan

hem çirkin hem havalı kızlara zaten gülüp geçiyorum

0|0
    1|0
  • Ohoooo, bunca zamandır yanlış yerde dolaşıyorum demek ki :D

0|0
    0|0
  • Güzel ve aklı basindaysan kısmet sana dizgini denk gelmemiş ben boyle birini bulsam asla kacirmam

0|0
    0|0
  • eski kaşarmı ? yeni kaşarmı ?...

0|0
    0|0
  • güzel akıllı bi kızsan ben sana talibim :)) seni kaçıranlar derdine yansın beni bi düşün sn :)

0|0
    0|0
  • Bende sana soruyorum. Düzgün, aklı başında okuluna kariyerine önem veren hedefleri olan erkekler yalnızken , tipsiz serseri işsiz güçsüz erkeklerin etrafında birden fazla erkek olmasının sebebi nedir? O tarz erkekler mi hoşunuza gidiyor?

0|0
    0|0
  • Verecek diye etrafında oluyoruz ne bileyim vermese bile belki elleriz diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aynen ya iki kere yavşak konuşunca peşinden ayrılmıyor erkekler en yakın arkadaşım dediğim erkekler kaşar dediğim kızların peşinde ama ben o kızın yaptıklarını yapsam gelir elif düzel bu hal ne derler birisi açıklasın şunu kaşar olunca çok mu hoşunuza gidiyor? ya da o kızlar işlerini çok iyi yapıp size melek gibi mi gözüküyor nedir bu

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana, öyle değişik erkekler de olabiliyor işte denge yok bazılarında

• o tarz kızlar hoşuna gidiyor milletin.

0|0
    0|0
  • erkekler basit kızlardan hoşlanır güzel ve akıllıları idare etmek zor gelir. bitarafları yemez bunu yapmaya:)

0|0
    0|0
  • geçen bir kızı eklemiş 1000 tane erkek var lisdesinde...dedim bu tür kızlarımı beğeniyorsunuz...benim lisdemde 1 erkek bile yok dedim..beni eklemeyip onu eklediğine göre karar verdim o tür kızları seviyorlar.

0|0
    0|0
  • erkekler kaşar kızları severlerde ondannnn.

0|0
    0|0
  • şöyle anlatayım sen hiç taze elmanın üzerinde sinek gördün mü? sinek hep pis yerde uçar

1|0
    0|0
  • Herkes için geçerli değil bu canım sana öyleleri denk gelmiş

0|0
    0|0
  • dingil doğru söylüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...