Kapat

Kilo Almak istiyorum?

Sorumdada belirttiğim gibi kilo almak istiyorum ama yağ olarak değil kas kütlemi arttırmak istiyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kas kütleni arttırmak istiyorsan öncelikle spor yapman gerekir. bunun yanında da protein ve karbonhidratlarla da kilo alırsan aldığın kilolar kas haline gelir. bol su içip sıkı ağırlıklarla çalışman lazım dostum

0|1
    0|0
    • Adam bildiğin reçete mi yazmış ya sağol :)

• kime sorsan aynılarını söyleyecektir :) umarım en kısa zamanda ulaşırsın hedefine dostum. başarılar :)

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüz yüzme imkanın varsa :)

0|1
    0|0
    • Maalesef yok yinede sağol.

• spor salonlarında saatlerce çalışılmıyor, maksimum 1 saat
      yüzmek kas ve iskelet sistemi için daha sağlıklı olabilir ama kas artırmak için ağırlık çalışmak daha etkilidir, neden bir şey katmadığını düşünüyorsun?

• Çünkü 4 duvar içine sıkışıp kalınmış gibi geliyor bana. Pilatese de bu yüzden devam edememiştım. Beni bedenen ve ruhan rahatlatamamıstı. Spor dediğin sana bır şeyler öğretecek benim fıkrımce bir şeyler katacak mesela patene binmek çok hoş bir spor ya da tenis. Her şeyin sonunda ben patene bınebılıyorum yahu dedırtecek ya da kortta ne güzel bı maç kazandım dedırtecek. Söylediğim gibi tamamiyle bireysel görüşüm bu. Sizin görüşlerinize de saygı duyuyorum.

• Spor yap ve beslenmene dikkat et bir arkadaşım dediğin gibi gayet sağlıklı kilo aldı

0|1
    0|0
    • Spor yapıyorum ama kiloda almak istiyorum, boyum ile kilom arasında baya fark var 60 kiloyum 1,85 boy var anla yani.

• Daha 40 firin ekmek yemen lazim desem cok soguk bir esprimi yapmis olcam nzjcjxd

0|1
    0|0
    • Çok komiksin yaa offf gülmekten mahvoldum yapma şöyle şeyler gençsin güzelsin git spor yap kitap oku niye boyle yapıyorsun, bak balık ye fosfor önemlidir galiba sende fosfor eksikliği var bir doktora görün.

• La jxjcjxdj cocuk malmisin acaba

• jxjcjxdj nedir ya :D

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...