Kaç kere aşık oldunuz ?

Bu devirde her sevgiliyi hayatınızın aşkı olarak düşünüyorsunuz ama olsun.Kaç kadın&erkek hayatınıza oturdu.

Platonikler hiç uğramasınlar buraya onların ki aşk değil çünkü.

Veee yaşınızı da yazarsanız iyi olur.

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yaşımdayım 1 kere aşık olduğumu sandım.

0|1
    0|0
    • Bak çok güzel bir düşünce tarzı, belki de yaşadığımızı sandığımız aşk değildir. +1

• bu çok oluyor hele de bu yaşlarda ayırt edebilmek güzel..

• Aşık olmadığım sürece tam olarak ayırt edemiycek olsamda hiçbir zaman aşık olduğumu düşünmedim. Hoşlanmak en doğru kelime heralde. Sanırım aşık olsam "aşık oldum." diyebilirdim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Un- One- Një- Ein- Bat- এক- един- 한- En- Uno- Yksi- Egy- Amháin- ಒಂದು- Jeden- Um- Kisaca 1 kez.

Yas 17.

0|1
    0|0
  • 1 kere aşık oldum 1 kere de platonik

0|0
    0|0
  • 23 yaş / oturan erkek 1 / yatıp yayılan 1 = 2

0|0
    0|0
  • 1 kere aşık oldum. hayaatımın en güzel günleriydi diyebilirim. :)) yaşımda 19.:))

0|0
    0|0
  • 1 kez aşık oldum

0|0
    0|0
  • 22 yasindayim ve hayatimda bir kez asik oldum. Zaten insan yalnizca birkez asik olur.

0|0
    0|0
  • Kendimi bile platonik sevdim ben. Ayıp oldu şimdi.

0|0
    0|0
    • Yine mi sennnn :D platonik olmayınız efenim, söyleyin gitsin.Geç aynanın karşısına seni çok seviyorum de bari de kendine karşı platonik olma :)

• bence sadece bir kez gerçekten aşık olur insan diğerleri hoşlantı takıntı falan

0|0
    0|0
    • Yok yok birkaç kere aşık olanları tanıyorum.Bence de sen aşkı daha yaşamadın :)

• 23 yaşındayım ve 1 kere aşık oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 kere oldum, 21 yaşındayım.. hala birlikteyiz 7 aylık ilişkimiz var :)) allah nazarlardan korusun iyi şeyler düşünüyoruz... hem aşk, hem sevgili, hem dost, hem arkadaş.. allaha şükürler olsun :) allah gönlünüze göre versin..

0|0
    0|0
  • 1 kez aşık oldum ve ben ilk aşka inanırım başkası yok olmayacakta ama ayrıyım o başka :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...