Kaç kere aşık oldunuz ?

Bu devirde her sevgiliyi hayatınızın aşkı olarak düşünüyorsunuz ama olsun.Kaç kadın&erkek hayatınıza oturdu.

Platonikler hiç uğramasınlar buraya onların ki aşk değil çünkü.

Veee yaşınızı da yazarsanız iyi olur.

0|0
93

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yaşımdayım 1 kere aşık olduğumu sandım.

0|1
    0|0
    • Bak çok güzel bir düşünce tarzı, belki de yaşadığımızı sandığımız aşk değildir. +1

• bu çok oluyor hele de bu yaşlarda ayırt edebilmek güzel..

• Aşık olmadığım sürece tam olarak ayırt edemiycek olsamda hiçbir zaman aşık olduğumu düşünmedim. Hoşlanmak en doğru kelime heralde. Sanırım aşık olsam "aşık oldum." diyebilirdim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Un- One- Një- Ein- Bat- এক- един- 한- En- Uno- Yksi- Egy- Amháin- ಒಂದು- Jeden- Um- Kisaca 1 kez.

Yas 17.

0|1
    0|0
  • 1 kere aşık oldum 1 kere de platonik

0|0
    0|0
  • 23 yaş / oturan erkek 1 / yatıp yayılan 1 = 2

0|0
    0|0
  • 1 kez aşık oldum

0|0
    0|0
  • 1 kere aşık oldum. hayaatımın en güzel günleriydi diyebilirim. :)) yaşımda 19.:))

0|0
    0|0
  • 22 yasindayim ve hayatimda bir kez asik oldum. Zaten insan yalnizca birkez asik olur.

0|0
    0|0
  • Kendimi bile platonik sevdim ben. Ayıp oldu şimdi.

0|0
    0|0
    • Yine mi sennnn :D platonik olmayınız efenim, söyleyin gitsin.Geç aynanın karşısına seni çok seviyorum de bari de kendine karşı platonik olma :)

• bence sadece bir kez gerçekten aşık olur insan diğerleri hoşlantı takıntı falan

0|0
    0|0
    • Yok yok birkaç kere aşık olanları tanıyorum.Bence de sen aşkı daha yaşamadın :)

• 23 yaşındayım ve 1 kere aşık oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 kere oldum, 21 yaşındayım.. hala birlikteyiz 7 aylık ilişkimiz var :)) allah nazarlardan korusun iyi şeyler düşünüyoruz... hem aşk, hem sevgili, hem dost, hem arkadaş.. allaha şükürler olsun :) allah gönlünüze göre versin..

0|0
    0|0
  • 1 kez aşık oldum ve ben ilk aşka inanırım başkası yok olmayacakta ama ayrıyım o başka :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...