Tanımadığınız birinin fotoğrafınızı çekmesi...

yaklaşık 1 ay önce otobüsten indiğimde iki kız fotoğrafımı çekti. ne çekmeyin diyebildim nede poz verebildim. dün de metro beklerken yine iki kız çekti. bunun amacı nedir?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sokak fotoğrafçılığı ile ilgilendiğim dönemlerde epey yaptığım bir şeydi. Güzel şeyler çıkıyordu.

Güzel, tatlı bi' anım var bununla ilgili.

İstiklal Caddesinde 2 tane kız gördüm, güzellerdi gerçekten ama kıyafetler ifalan cezbetmişti beni. Retro tarzıydı falan değişikti. Böyle çok kısa değil ama altı görünecek kadar bi' eteği vardı dalgalı dalgalı. Yere uzandım, yarım mekik çeker pozisyonda onların gelmesini bekledim adeta. Yürüyorlardı, ekstra bir şey yapmalarına gerek yoktu zaten.

Eteklerinin altları kadraja girmeyecek şekilde deklanşöre bastım. Çok tatlı bi' kare oldu.

Ne onlar eteklerini düzeltip aa sapık ne yapıyorsun dedi, ne ben eteklerinin altından çekim yaptım. Sonrasında e-posta ile gönderdim kendilerine. Bir süre daha konuştuk, sonra koptuk.

Güzeldi... =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• banada oldu eminönünde ve taksimde iki kere

0|0
    0|0
  • Bana çok oldu.. Eminönünde mısır çarşısındaydım turistler geldi fotoğrafımı çekti. Bir tane japon çocuk sadece gözlerimi çekmişti. Bende ne diye durduysam poz verdim öyle. :)) Bir kere daha sahildeyken bir tane çekmişlerdi anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Fotoğrafından rus ruleti yapacak.

0|0
    0|0
  • devirdeki kızların abazalığından yada yakışıklı olmanızdan kaynaklanıyordur

0|0
    0|0
  • Şizofrensin. Onlarda halüsinasyon :D:D

1|0
    0|0
  • çok sinirlendigim birsey

geçmişte 'fena' tepkiler verdim bu tip durumlarda

0|0
    0|0
  • Vapurda martı fotoğrafı çekmelerinden iyidir.

0|0
    0|0
  • Ya çok komik bir tipin var gülmek için çekmişlerdir yada çok yakışıklısın falan filan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Amacını bilmiyorum ama şehirler arası otobüsle seyahat ederken önde oturan iki kızdan birsi fotoğrafımı çekti tam terminale vardığımız sırada napıyonuz lan da diyemedim çakıldım kaldım :) Galiba koleksiyon yapıyorlar :D

0|0
    0|0
  • asıl soru benim neden kimse fotomu çekmiyor? :)

0|0
    0|0
  • Fotoğrafımı çekenler bile yok lan çok pis canım sıkıldı şimdi.

0|0
    0|0
  • akşama malzeme topluyorlardır?

0|0
    0|0
  • valla benim fotografımı çekmediler de ben çok fotograf çektim

hatta bir keresinde çok düşündüm fotografçı olacaktım nerdeyse :))

0|0
    0|0
  • fotoğraf çeken kız, güzelse neden arama vardır bir bildiği diyip en güzel pozunu ver

0|0
    0|0
  • kızlar sevimli maymunları görüncede fotoğrafını çekiyor

0|0
    0|0
  • Onlar casus. Burada fotoğrafları çekip japonyaya gönderiyolar,sonra da onlar orada kopyalıyo

0|0
    0|0
  • poron sitlerine satacaklardır belki resimleini

0|0
    0|0
Yükleniyor...