Erkekler mekik nasıl yapıyorsunuz detaya bakarmısınız?

Kızların karın kası erkeklere göre daha geç çıkıyor heralde. Siz nasıl yapıyorsunuz tam mı yarım mı ayrıca ne kadar süre zaafında sonuç aldınız?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Yarım daha etkili diye biliyorum kızlarda hafif karın kası iyi duruyor ben de yapmak istiyoruuum

0|0
    0|0
    • 1 aydır yapıyorum hafiften belli oluyor ama az yemek yiyorum hemen görüntü gidiyor ne zor iş

• Öneri için teşekkür ederim tatlım hemen indiriyorum

• Eig için teşekkürler :))

Erkekler Ne Diyor 10

• crunch baklavaları çıkarır

1|0
    0|0
  • MEkik kolay ua.

1|0
    0|0
  • Sen bence hiç başlamadan bırak benim bir kız Arkadaşım vardı Oda fitnessa başladı fitness salonunda 3 aydan fazla çalışdı kendini yemekden kesti sadece sebzeyle beslendi ortada hayla hiç bişi yok ne karın ne kol ne bacak.

0|0
    0|0
  • ilk basta
    un tuz şeker yağlı yiyeceklerden uzak durucaksın işin % 80 ni bu
    % 20 si egzersiz dostum

0|0
    0|0
  • yarım mekik haftada 3 gün 80 tane :P Salona yeni başladım şimdilik pek bişi yok 1 ay veya 2 ay sonra gözle görülür bişi olur herhalde. :D

0|0
    0|0
    • Beslenme değişikliği yaptınmı?

• Kesinlikle ben kilolu birisiyim ve bıktım arkadaşlarım var bir iki tane onlar salona gidicez dediler sende gel deyince bende gittim. Eskiden beyaz ekmeğe abanırdım şimdi günde 2 veya 3 dilim kepek ekmek yiyorum istikrarlı ve iradeliyim. Bazı akşamları yemek niyetine salata yiyorum ya da yağsız yemekler yiyorum. Sebze ve meyve ağırlık ta besleniyorum. Tatlı kola gibi şeyleri artık hiç yemiyorum içim gitmiyor değil gidiyor ama nefsime hakim oluyorum :D Ki ben çikolata manyağı birisiyim :D

• Kızlara yakışmıyor fazla kas
    Yapma bence

0|0
    0|0
  • sen sakın yapma kızlarda çok itici

0|1
    1|0
  • yapmıyorum ki

0|0
    0|0
  • beslenme çok önemli karın kası için, yağ oranını düşürmen lazım %10 civarına

0|0
    0|0
    • Yüzdeliğini ben nerden bilebilirim?

• @Soran onu ölçen aletler var spor salonlarında, salona giden bir arkadaşın varsa ondan rica edebilirsin
      @MMertYILMAZ adonis daha yağlı vücutta da belirgin olabiliyor ama baklavaları belirginleştirmek istiyosa, önce üzerindeki yağları eritmesi gerekiyo ;)

• Bende tersini biliyordum yeni bir sey ogrendik :)

• N e e

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...