Futbolcu olmanın püf noktaları nelerdir?

Arkadaşlar, futbolcu olmanın püf noktaları nelerdir ve futbolcu olmak için hangi şartların yerine getirilmesi lazım?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 5 yaşından 21 yaşına kadar futbol oynadım ...Etrafımdaki insanlar bana sen futbolcu olamazsan türkiyede kimse futbolcu olamaz dediği bir futbolcuydum .lakin teknik direktörlerin ve başkanların o zamanlardaki para hırsı yuzunden , ve gelecekte birşey olamazsam korkusu yuzunden yol ayrımında kaldım ve üniversite okuyup futbolu bırakmak zorunda kaldım. şimdi durum biraz farklı eskiiden kimse futbolcuları izlemiyordu ve bir futbolcu büyük kulübe gitmek istediğinde kendi kulubu nune yetiştirme parası , kulup menfaatleri gbi bir sürü problem cıkarıyordu .şimdi herkes türkiyedeki futbolun durumunu bılıyor ve herkes yetenekleri bulup cıkarma işi içine girmiş ve elini kolunu sallıyarak oynadıgın kulubu bırakma hakkı tanınmıs . Sen ben futbolcu olmak ıstıyorum dıyorsan sadece calısmak kalıyor , devamlı ıdman yapıp eksık yonlerını kapatman ve sosyal hayatı bıraz unutup guclu olmak zorunda olmalısın . hayatını futbola adamalısın...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• hızlı koşmak 1. koşul

0|0
    0|0
  • önce zeka gerek

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. uuuuuuuu

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. uuuuuuu

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yetenek - kuvvet - ahlak - zeka bunlardan biri yoksa kusura bakma ama torpilsiz olmaz.

0|1
    0|0
  • Çalışmaya 3 yaşında filan başlarsan olur herhalde ;)

0|1
    0|0
  • İnanmak...

0|1
    0|0
  • futbolcu olması püf noktaları sundur ilk önce fizik sende akıl mesela ben gibi arkadaslar (spor lisesi besyo okuyan) bi sınava calısmadan girse o sınavı garanti geceler. ilk akl zeka fizk olay bu kucuk yasta gelse gelise gider zaten

0|0
    0|0
  • çevik atik dayanıklı ve esnek olmalısın

0|0
    0|0
  • yeteneğin olması lazım bide çalışkan ve azimli olmalısın

0|0
    0|0
  • Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim

0|1
    0|0
Yükleniyor...