Siz olsanız ne yapardınız sorusu.

( dikkat: soru saçma gelebilir size.)

üniversitede öğrenciyim.

bi seçmeli ders var, ayrık matematik. zor bi ders, önceki sınav sorularına çalışmadan baktım şaştım kaldım ve hiç çalışmadım diye 1. vizeye girmedim. şimdi siz benim yerimde olsanız ne yapardınız diye sormak istiyorum. :) daha bunun 2. vizesi finali var ama ben bu dersi kafadan bırakayım diyorum. ne sınavlarına giricem ne derse. ya da bi rapor alıp sınavın mazeretine giricem ve diğer sınavlar için kasıcam, canımı sıkıcam ve büyük bir ihtimalle kalıcam. geçen sene kalan çokmuş. siz hangisini yapardınız. seçmeli ders ona göre. bırakayım biraz pişman olurum geçer sonra rahat rahat devam ederim, en iyisi bu değil mi.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene çok kalan olmuş efsanelerine inama. Dersten geçme sınırı vardır. Yani 30 kişi alıyorsa dersi 3 kişi mecburen geçmek zorundadır. ilk vizeye girmemele aptallık etmişsin. Soruları görürdün, hocayı tanırdın ne tür soruyor falan diye. İlk vize sorularını arkadaşlarından al 2 ve finale gir.

0|0
    0|0
    • peki bugün sınav saatinden sonra rapor alsam bu sınav için işe yarar mı. ama sabah da başka sınavım vardı ona girdim.

• Hayır bu sene yapamadığın dersi seneye nasıl yapacaksın? Şimdi gir en kötü kalırsın, e gitmeyince de kalacaksın zaten. Belki hoca geçirir ya da çan eğrisinde yukarıda kalırsın.

Başarılar diyecektim ama ders hakkında bi' bilgin yok. Bol şans. =)

• seçmeli ders olduğu için seneye yerine başka bi seçmeli ders seçebiliyorum. aşağıda biz de yok dedi biri ama bizde var. ondan böyle kararsız kaldım.

teşekkürler.:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben ne yaparsam yapiyim her koyunun kendi bacağından asılması gerçeğini değiştiremem ama =)

0|0
    0|0
  • ders bırakma sonra toparlayamıon hıc calısmasanda gır sagdan soldan kopya ıstıbahratı bı sekılde olur kulak kabartman lazım saga sola

0|0
    0|0
    • :D ne kopyası arkadaşım. yok öyle şeyler.

• sorduğu sorular ortalıkta ama başka soruyor. aynısı çıkmaz.

• olsun sen yınde göz at bir vizeyede gir belkı hocanın ınsafına gelır hepınızı gecırır bu ogrtm gorevlılern ne yapcagı bellı olmuyor

• 30 30 40 olsa 2. vizeye çalış 70 üstü alırsan finalde de çalışır geçersin. Altında alırsan bırak ;)

0|0
    0|0
  • sınava girerdim

0|0
    0|0
  • valla ben okuldayken ensevdiğim ders matematik ve matematik dallarıydı.görsel hafızam olduğu için hiçbir formülü unutmuyordum bir kere görsem yeterdi bence sende görsel hafızanı geliştir.bu sadece matematikte değil bütün derslerde yarıyor

0|0
    0|0
    • okuldayken derken. hangi matematik derslerinden bahsediyorsun. ezbere olacak bir şey değil.

• ben zaten ezber demedim ki iyi oku görsel hafıza dedim bi araştır bakam görsel hafızayı

Kızlar Ne Diyor 2

• Sınavlarına gir en azından soru stillerini gör..Bırak dersi madem diğer derslerine çalış, onu da artık bir şekilde vermek zorundasın.

0|0
    0|0
    • seneye yerine başka bi seçmeli alırım diyorum. üf dersi bırakmamakla aptallık ettim.

• seni arkadaş olarak eklesem ve mezun olduktan sonra neler yapacağını, bunun ekstradan neler yaptığını bana anlatsan olur mu. böyle bi konuşmaya da ihtiyacım varda. ne yapacağımı bilmiyorum ilerisi için.

• Olur tabi.

• Bence sınavlarına gir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...