Eklem Sağlığı hakkında?

Arkadaşlar ben vg ile uğraşıyorum kendi halimde evde takılıyorum şu an şu son 2-3 aydırda sırf mecbur hissettiğimden evde yapıyorum antremanımı yoksa şimdiye spor salonuna yazılmıştım benim bu 2-3 aydır ağrılarım geçmiyor yani ilk defa göğüs çalışırken ağrımıştı 1-2 hafta hiç geçmedi doktora gitmiştim kas gevşetici felan yazmıştı bana mısın dememişti o günden beri 2-3 ay boyunca hiç göğüs çalışmadım göğüste sarkmalar oluştu geçen gün göğüs çalışıyım dedim bir titreme geldi şınav çekerken uzun süredir yapmadığım için mi bilmiyorum ilk defa hayatımda o kadar güçsüz hissettim kendimi 12 yi zor çektim ve ağrılar tekrar başladı inanılmaz derecede ağrıdı 2-3 gün boyunca fizik tedaviye gittim doktora anlattım bu durumu ve ek olarak benim eklemlerde çıtlamalar oluyor ve sağ kolda kasılmalar oluyordu
çıtlamayı anlatmayı unutmuştum doktora ama kasılmayı son anda hatırlayıp anlatmıştım onuda unutuyordum yoksa her neyse doktor bana magvital 365 mg ve sirdalud antispazm verdi 2 si de günde 1 defa alıncak yazmışlar ilaçların üstüne magvital şaşe formunda su ya katıp içiliyor tadı aynı bakkalarda satılan tang gibi
2. gün oldu bu ilaçlara başlayalı şu an etkisini daha göstermedi ama nette ben bu sorunu detaylı araştırdım

bir çok vg ile uğraşan kişiler çıtlamalardan en ufak şeyde ağrılar oluşmasından şikayetciydi eklemlerin gücüyle alakalı sanırım bu durum onlar ise genelde animal flex tarzı şeyler öneriyolardı glukozamin iyi geliyormuş sanırım eklem sağlığına benim sorum şu bunların yanında 1 tane de glukozamin alsam ve 2-3 hafta kullanıp nasip olursa spor salonuna başlamayı düşünüyorum

sırf bu sorundan ötürü yazılamadım hiçbir spor salonu

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayat hikayeni yazmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...