Erkeklerin sevmediği kadın davranışları nelerdir?

Bir bayanda size itici gelen,beğenseniz dahi bu davranışından dolayı soğudum diyebileceğiniz davranışlar neler?size ters gelen ya da çocuksu olduğunu düşündüğünüz/bir bayanın asla yapmaması gerektiğini düşündüğünüz davranışlar nelerdir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların genelinde olan çok ciddi bir durum söz konusu. İhaneti olanlar almak için her yola bas vuruyor. Cok yanlıs bence nefsine hakim olan bayan Olgundur. Özentisi olmamalı sagdık olmalı. Birde dürüstlük ve gerceklik adı altında kurulmuş bir ilişkide tabiki yakınlaşmalar olabilir ama bunun belli bir asamayı gecmemesi gerekir (Cinsellik). Kıskandırmaya calışma seni sevmez uzak durma üzerime düşsün diye asla. Dogallıgından vaz gecme ona Dogru ve dürüst bir erkek bu özellikler üzerinde yogunlasır. Düşüncem bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yerine göre davranacak kız dediğin ama tabi yalnızken istediği gibi davranabilir. bence hiçbir sıkıntısı olmaz

0|1
    0|0
  • film kitap spor kültüğr ddiğinde susan dedikodu sohbti açıncada susmayan o aklıma getirmek istemediğim tür kızlar. düşününc kötü oldum :) bid bu makyaj sürmesler ne güzl sade güzl olacaklarda işte. oda ufak ayrıntısı :)

0|0
    0|0
  • argo konuşma argo konuşan bayan nekadar güzel olursa olsun benim ilgimi asla çekemez

0|0
    0|0
  • Abazalığını belli etmesi , Ağır küfürleri telaffuz etmesi , sus dediğinde susmayı bilmemesi , başbaşa değil de toplum içindeyken cıvıklaşması , yol yordam bilmemesi ..

0|0
    0|0
  • cafeler de görüyorum iğrenç şekilde bağra bağra kahkaha atanlar oluyo çok iticiler yaa :S

1|0
    0|0
  • çenesini tutsun.gerisi iadere olur

1|0
    0|0
  • fok balığı gibi konuşmaları gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Canım, cicim muhabbetleri

0|0
    0|0
  • çocuk gibi konuşmaları beni çıldırtıyor...

0|0
    0|0
  • yalaka yalaka sırnasık her erkekle muhattap olan embesilce hareketler yapan kızlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • kesinlikle bir bayanın sigara içmesi

0|0
    0|0
  • Yatakta kasılıp kalmaları.

0|0
    0|0
  • Abartı makyaj,abartı kıyafetler,havalı tripler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cevapları hakkaten merak ettim ama ben de önce kendi fikrimi yazayım..harbiden baya gıcık olduğum şeyler var kızlarımızla alakalı..(istisnaların önünde saygıyla eğiliyorum)

bence zırsalak olmaları..birbirinin protatipi saçlar,elde çanta 5 m bastonvilla topuklu ayakkabılar,üzerine yakışmayan abartılı rüküşlükte kıyafetler..ağır makyaj..hatta kalem, rimel, hafif allık harici tüm makyaj..bebeksi ve veya fazla erkeksi konuşmalar..küfür sallamalar..çıtkırıldım halleri,bazen erkeği utandıran derecede hafiflik/basitlikte yaşanmaya çalışılan cinsellik..

dünya hallerinden bir haber olmaları,başbakan hariç hiçbir ekonomik,siyasi yada sosyal konulardan bi haber olmaları..ooo amma uyuz olduğum yönleri varmış kızlarımızın..

parfüm kullanıyorlar ama o ucuz dolma parfümler yok mu..kusasım geliyor..bi tane al tam al be annem..

0|1
    0|0
  • mızmız kadınları sevmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...