Enişte ablamı aldatıyor...

Ablam 3 yıldır evlidir Eniştenin facesi var baktım evlilik sayfası çok beğenmiş bayan arıyor öylebi yalan söylüyor ki yorum yazmış 30 yasındayım bekarım kendi işim var ciddi bayan arıyorum bide inşaat yapı denetim üzeri çalışıyormuş yinede hepsi yalan yaw ben bi sinir oldum o adamı öldürecem sizde öyle olsaydı ne yapardınn ?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Net birşeyler yakalamaya çalış bence kız hesabı aç ekle onu. Bakalım tavırları nasıl olcak sana karşı

O zaman anlarsın niyetini. Ekran görüntülerini yakala ama dediğim gibi kesin emin olmadan ortalığı karıştırma. İnkar edemesin herşey ortada olsun . Yuva nede olsa kolay kurulmuyor. Tabiki adamın yaptığı felaket yanlış ama emin ol!

0|0
    0|0
    • evet ben dün kız olarak face üye oldum ekledim onu konuştum ben böyle yalan duymadım ne dediyse hepsi yalan konuşmaları kaydettim ben ne yapacığımı bilirim o şerefsizleri pis dövecem

• Herşeyden önce ablanı düşün. Bunu yapmış olman ne güzel takip et sürekli

Kızlar Ne Diyor 14

• Ekran görüntüsünü sakla, silebilir. Daha sonra yaz enişte ne halt ettiğini sanıyorsun sen diye.

Ya inkar edecektir silip ya da şakaydı ıvırdı zıvırdı diye kıvırmaya çalışacaktır. Duruma göre ne yapacağına karar verirsin. Çocuğu var mı ablanın?

0|0
    0|0
    • evet bir kızı var

• Ablanla eniştene ne olursa olsun olan yeğenine olacak inan. Arada hep çocuklar kalır ve hiç birşey yokmuş gibi görünsede ilerde psikolojik sorunları çıkacaktır. Bence önce eniştenle konuşup kendine çeki düzen vermesini söyle ve çaktırmadan takip etmeye devam et. Bu arada bir aile büyüğüne uygun şekilde durumu izah et, hemen celallenip ortalığı ayağa kaldırmayın, dediğim gibi olan yeğenine olacak o yüzden dikkatli davranmak gerek.

• hoppp..dur iki dk acele karar verme..aileden aklı selim kim varsa git yanına önce bi onunla paylaş...ablanızı tanımadığımdan,aile yapınızı bilmediğimden detaya girmek lüzumsuz gaz vermek olur..

ama gıcık oğlu gıcık bi durum orası kesin..:/

0|0
    0|0
  • Direkt ablama söylerdim.

0|0
    0|0
  • bır face at bıkac manken fotosu at tanınmış olandan msn ver cam açtır cama sen çık..bıdakıne ablam bu cama çıkar de...ahlaksız

0|0
    0|0
  • çek kenara önce konuş diyeceğim ama bu adamlar konuşulacak adamlar da değildir

0|0
    0|0
  • Eniştenle konuş baktın ters tepkı verıyor ablana söyle ..

0|0
    0|0
  • Bence hemen ayır .. İzin verme ablanın ezilmesine ! Erkektir yapar bir kerelik olmuş deyip geçmeyin..

0|0
    0|0
    • haklısın bende öyle düşünüyrm

• ablana söyle ama bencede önce delil toplaki yalanladığı zaman önüne ser

0|0
    0|0
    • ben zaten herşey topladım kaydettim de gösterecem

• evililik kurumunu ayağa düşürdüler iyice. üzülüyorum,

ablana söyle gerekeni yapsın.

0|0
    0|0
  • Ablana sole o siteden onu isletsin

0|0
    0|0
  • Eniştene bir ağırabilik yapıp uyar yoksa ablama söylerim de.

0|0
    0|0
  • adam gibi cek kenara konus derdi nedir bir anla..

0|0
    0|0
  • ablanın çocuğu yoksa hemen söyle bence, varsa bir kez daha düşün

0|0
    0|0
    • Çoçuğu var bence kesin boşanmalı ben öyle düşünüyrm ben böyle yalan görmedimm zaten kötü adamdır

• ablanı inandırman veya enişteni tehdit etmen için kanıta ihtiyacın var kanıttsız olmaz.ekran görüntüsünü alabilirsin en basiti.belli ki ablan face kullanmıyor pek gözü açık değil.eşine de sonsuz güveni var gibi gözüküyor.eğer ablan mutluysa enişteni tehdit et seni her zaman takip ediyorum hem sanalda hem reelde,ayağını denk al tekrar gorursem kötü olur de.mutsuzsa ablana anlat

1|0
    0|0
    • haklısın ablam çok mutsuz aldattığını bilmiyor söyliyecem

• anlaşamıyor

• facede arkadas olmanıza rağmen boyle sayfalara yorum yapıyorsa ya çok aptal ydasenden korkmuyor eğer ikincisiyse tehdit etmenin de bir anlamı olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• :D o enişteyi kapıma paspas yaparım. Yahu canım cekti yaaa, bizimkisi de yapsada avrupa birliğine kafamla beraber girsem...asdasdas

1|0
    0|0
  • öyle bi' eniştem olsa onun götünden şırınga ile kan alırım ulen

1|0
    0|0
    • vallaha helal olsun ben o enişteni a.koyacam

• koymaman ayıp olur zaten hocam.. hem koy hemde ablana durumu haber et.. o pis elleriyle ablana dokunmasın

• ablana söylersen hır çıkar. akşam bavulları ile size gelir. adama gizliden mail at. tehtit et. bu işi bitir yoksa yuvan yıkılacak de

0|0
    0|0
  • buna benzer bisey bende de oldu simdi enistemin bir disi eksik gozude uzun sure mosmor dolasti simdi cillop gibi basini kaldiramiyor tavsiye ederim cek bi kenara agzini burnunu kir

0|0
    0|0
    • Ellerine sağlık kardeş.

• valla gidip ağzını burnunu patlatacam tipini sikecem. kadın daha kimse ona bakmıyacak :@

• oyle degil once yaptigi haltlari belgele yoksa haksiz duruma dusersin sonra Allah ne verdiyse gir ama temiz dov bir daha yapamasin

• Gücün yetiyorsa döv iyice bi varsa abin kardeşin beraber bi güzel dövün aklı başına gelsin.

0|0
    0|0
  • sık kafasına o.ce nin

0|0
    0|0
Yükleniyor...