Kızların futbola ilgisi ne kadar bakalım?

galatasaray şampiyonlar liginde bir üst tura yükselebilirmi

ilgilenenler yazarsa sevinirim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Zor ama imkansız değil. Manchester zaten birincilği garantiledi istanbulda yedekleri oynatablır o zaman kazanabılırz Haftaya cruj maçınıda kazanıcaz inşallah Burakta top kaçırmaktan vazgeçip gol atmaya başlarsa geçeriz üst tura :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben galatalıyım ve öyle futbol hakkında çok şey bilmem ama bir çok kere fener maçına, beşiktaş maçına, yabancı maçlara, ordu spor maçına ( ve liste uzun) maçlara gittim.İşte ortada bir top var bir çok kişi o topun peşinde koşuyor sonra biri çelme takıyor biri akrobat gibi yerlere yatıyor sonra bir hakem var sonrada o bir topun peşinde koşan insanlar topu kaleye atıyor.Genel anlamda budur benim için :).Onun haricinde bir galatasarayın her zaman yükselmesini görmek beni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • yükselebilir tabiii

0|0
    0|0
    • aslında birazcıkta şans olmalı bence

oynadığımız tüm maçlarda iyi oynadık ama

puan vermiyolar iyi oynayanlara

• galatasaray her durumda başarır ;) sen dert etme

• galatasaraylıyım.. ve bence takımımın şanssız olduğunu düşünüyorum. united maçı da dahil olmak üzere her maçta üstünlük sağladık ancak bunu skora yansıtamadık.. tek puan aldık işler iyice zorlaştı.

0|0
    0|0
  • Yükselmez bence, ben artk Türk futbolundan tad almiyorum 2 yildir hatta Milli maçlar bile zevk vermiyor ! Ispanya ligi ingiltere ligi daha çok keyif veriyor bu yüzden La Liga ve Premier Ligue maçlarini tavsiye ederim (eskiden serie A'yi çok severdim ama onlarda eskisi gibi degiller buna ragmen yine de kötü degil ligleri)

0|0
    0|0
  • Söz konusu GalataSaray ise gerisi boş.. Yükselebiliriz.

0|0
    0|0
  • Forvetler can sıkıyor bazen ama hepsi tek tek aslan parçası.Yükselir tabiki Gs bunu yapar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Burak yerine Milan Baros oynarsa Şampiyonlar liginde galibiyetler kaçınılmaz olacaktır malesef Burak teknik bir oyuncu değil bence Şampiyonlar ligi bize 1 gömlek üstün geldi bu sene inşallah 3. olur Uefaya gideriz

0|0
    0|0
  • 3.olsun en azından devam etsin avrupada

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra grup'ta 3'üncü olursa bile bi' başarı saysın bunu galatasaraylı arkadaşlar..

0|0
    0|0
  • Yükselir

Yükselir

Yükselir

0|0
    0|0
Yükleniyor...