Bilgisayarımda Windovs Live Movie Maker'i açamıyorum ne yapalıyım ?

aynen şöyle yazıyor; Üzgünüz Movie Maker başlayamıyor. Movie Maker'i başlatmayı yeniden denemeden önce bilgisayarınızın en düşük sstem gereksinimlerini karşıladığından emin olun ve sonra Movie Maker hala başlamıyorsa wideo kartınızın sürücüsünü güncelleştirmeyi deneyin. yazıyor. bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam lazım ?

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ekran kartını güncellemen gerekiyor, hangi işletim sistemini kullanıyorsun? ona göre yardımcı olayım...

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederimm :)

• Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 7

• Ozaman Senin Problemine Benim Gibi Bir Bilgisayar Hastası El Altmalı. :) Sana Önerecegim Programı İndir Bırak Movie Maker de Resim Slayt Inı Cehennem Melekler 3 Filmini Sen Yap. :) Adobe After Effects CS5. Olmaz Ben Moviemi istiyorum Dersen Kaldır Yeniden Kur.

0|0
    0|0
  • Combofix indir trojan temizliği yap. Ram miktarını moviemakerdan önce tükettiği için moviemaker saçmalamış.

0|0
    0|0
  • bilgisayarın veya ekran kartın o programı kaldıracak özellikte değildir.ya yeni ekran kartı alıcan yada ana kartı değiştirecen.

0|0
    0|0
  • bilgisayarınızın sistem özelliklerin yazarsanız ekrankartı ram işlemci gibi hangi işletim sistemini kullandıgınızı xp mi windows 7 mi vista mı

movie maker i çalıştıracak güçte olup olmadıgını daha rahat söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • Bilgisayarın ekran kartını güncellemek ona artıdan bir performans sağlamaz.

Büyük ihtimal ekran kartın çok düşük. Keşke bilgisayarının özelliği hakkında bilgi vberseydin, daha fazla yardımcı olabilirdik.

0|0
    0|0
  • Nikine yandığımın :D

1|0
    0|0
  • kaldırıp yeniden yükle, ekran kartının sitesine girip de son güncellemeleri al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...