Sürekli planlarınızı bozan bir sevgiliniz varsa?

Sevgilim çok oyunbozan. Günü birlik Eskişehir turuna gidecektik. Adetliyim dedi gidemedik paraları ödenmişti.Patladı bana.

Geçen şeker bayramında da saçma bi nedenden gidemedik bin lira patladı bize. hafta sonu için kaçamak yapalım dedim işten izin aldım içerden para çektim.. abant gölüne gidecektik.

Az önce mesaj atmış gelemeyecem kız arkadaşımın doğumgünü var bu akşam. arkadaşına facebooktan mesaj attım biz boluya gitcez gelmesek olur mu. kız arkadaşı bile sorun olmaz dedi.

Ne yapacam bilemedim.

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• üzgünüm ama sevgilin çok bencilmiş. işin maddi yönünü hiç düşünmüyor, seni zora sokuyor mu sokmuyor mu umrunda değil. dilediği gibi yaşayan birisi sanırım. çift kişi değil de hala tek kişiymiş hayatında birisi yokmuş gibi düşünüyor. canı istemediğinde de türlü türlü bahaneler üretiyor. bence ona düşüncelerini açıkça söyle bu durumdan rahatsız olduğunu görmesini sağla. senin düşüncelerini bilsin. yoksa böyle bencil biriyle yaşamak zor.

1|2
    0|0
    • 1bucuk senedir sevgiliyiz. herşey güzel normalde ama bu birlikte gezme olayı.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• çok mu yüz verdin?

0|0
    0|0
  • bu kız senin ona değer verdiğin kadar dana değer vermiyor sanki.. bu ne ya.. hiç senle olmak istememiş.. ben olsam kaçırmazdım bunları onunla olacağım dahası var mı..yemişim arkadaşın doğumgününü

0|0
    0|0
    • haklısınız. 5 yıldızlı antalya tatili içinde bacağımda çok kıl dönmesi var kötü gözüküyor demişti

• ben olsam uzun şeyler giyerdim kıl dönmesi görünmezdi. illa açılmak şart değil.. sevdiğimle olduktan sonra sorun değil yani..

• işte bunları anlamıyor galiba.

• bana erkek arkadaşım böyle yapcak ağzına yüzüne ederim açık ve net yani . bir değil iki değil bu kaçıncı olmuş

0|0
    0|0
  • karaktersiz bir sevgilin var sen neden onunlasın ki kıymetini bilen başka bir kız bulsana

0|0
    0|0
    • bunları normal biri yapar mı allasen.ben yanına çiçekle giderim her seferinde. çiçek olmasın ufak bi hediye alırım. yaptığına bak.

• bıak biraz daha azına sıçsın.bu ne la.azcık trip at.

1|0
    0|0
    • normal görüşmelerde sorun yok. aradım kızdım bağırdım özür diledi. hadi gidelim yanmasın masraflar dedim yok dedi yine.

• senden cool mool olmaz gizli.trip at dedik de ara sevgilini ikna et demedik.erkek nası trip atar kız arar meşgulüm canım der.normal davranır ama bi soğukluk vardır.eskisi gibi balım peteğim yoktur ısrarcı değildir, boşvermiştir olsa da olmasa da. bunları yap bak.

• tamam dediklerinizi yapacam ondan da karşılık gelmezse zaten bitmiştir herşey.

• Sen para zıcıon galiba ?

0|0
    0|0
  • sinir bozucu, sifonu tut, ilk hatasını bekle lol

0|0
    0|0
  • demeki sana değer vermiyor.sözüne de pek sadık değil

0|0
    0|0
  • paran işçin seinnle beraber durumunun çok iyi sana koymucağnı düşünüyo

0|0
    0|0
  • ayy bulmuşta bunuyor dedikleri bu olsa gerek...acaba seninle başbaşa kalamak mı istemiyor acaba?

0|0
    0|0
    • birlikte bi iki kez tatile gittik bi sorun çıkmadı son 3-4 aydır cıvıttı iyice.

• hmm yazık sana yaa..kim olsa delirir galiba artık sana karşı bir şeey hissetmiyor ayrıl o zaman konuşup

Erkekler Ne Diyor 4

• Aramam sormam bir daha...asdasdasdasd

çek fişini sadıc, adamı hayattan soğutur böylesi.

1|0
    0|0
  • ayrıl panpa

0|0
    0|0
  • sen tek git..salla onu

0|0
    0|0
  • sacini basini yolarim valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...