En etkili yumruk nereye atılır?

En etkili yumruk nereye atılır?En etkili yumruk nereye atılır?

Güncellemeler:
kavga etmekten zevk alan bırıyım.

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• Yumruktan çok daha etkili yöntemler biliyorum ama eğer anlatırsam aranızdan benim öğrettiğim taktikle adam öldürenler çıkabilir. Bunun vebalini taşıyamam... Kavga etmeni tavsiye etmem ama çok sıkışırsan da ilk vuran ve hep ayakta kalan sen ol. Ancak o zaman rakibini alt edebilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Şimdi burada böyle bilgileri paylaşmamız belki yanlış olur ama diyelimki gece yarısı bir genç kız bir erkek tarafından saldırıya uğradı ilk yapacağınız şey onu şok etmek ve bağırmak ve sonra boğzında bir yumruk yerleştirirseniz uzun bir zaman onu oyalarsınız.Hava almakta zorluk cekecektir.Eğer yere düşerse o zaman onu yüzüne tekmeleyerek ikinci darbeyi yapabilirsiniz ama bu bilgiler sadece saldırı sırasında size zarar vermek isteyenler için kullanılmalıdır.Savunmak için kavgaya girilebilir , saldirmak için değil.

0|0
    0|0
  • çeneye at ciddi bir kavgaya girişeceksin sanırım :D

1|2
    0|0
  • Hain planlar peşindesin gibi geldi bana :P Ben olsam çeneyi hedef alırdım dağıtırdım çenesini çok şiddet dolu hissettim kendimi -_-

0|0
    0|0
  • cevap veriyorum bacak arasına :)

0|1
    0|0
  • Cene olur burun olur

0|0
    0|0
  • Burun bolgesine diyorum bence etkili olur

0|0
    0|0
  • duvara atlr :D

0|0
    0|0
  • Göz, çene yanı.

0|0
    0|0
  • iki kaşın arasına :D

0|0
    0|0
  • Kendine :)) Boksör müsün sen yumruğu napıcan tekme tokat giriş

0|0
    0|0
    • La bebe bak tekme tokat girişcem sana. :D

• İndir la elini golunu. (Bebelik yıllarımı getirdin aklıma. Oradan esti.) Ahaha :D

• kendine vur test et:P

0|0
    0|0
  • Enseye at iş sağlam olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• boyun-çene-kulak üçlemesinde ağırlık merkezi, kulak memesine yakın çene bitimi-boğaz dii...asdfghjk vuralım birbirmize sıraynan

0|0
    0|1
  • Erkeğin adem elmasına atacağın yumruk en etkilisi. Ancak ciddi ölüm tehlikesi var. Hayatın tehlikede değilse deneme.

Boynun sağ ve solunda 2 atardamar var. Etkili bir darbe birkaç salise kan akışını keser. Pert olur.

Bana sorarsan çene, Çenenin altını yakalarsan bağlantıyı koparırsın. Karşındaki inmese bile, bir süre grogi olur. Sert değil, isabetli yumruk atmak daha önemlidir.

0|0
    0|1
  • kardeş kavgada işi ilk dakikada bitirmek istiyosan, ayaklarını dengeli tut sonra hızlı ve düz bir sert yumruğu rakibin gırtlağının tam ortasına indir. ben bunu denedim rakibim 1 gün yoğun bakımda yattı az daha hızlı vursaymışım ölüyomuş doktor öyle dedi içeri girmekten son anda kurtuldum bilgin olsun.

0|0
    0|0
  • cocuqun burnuna vurmaya çalış kafada atabbiliorsan kafa at hepsinden daha cok etkili yumruk atıcaam diorsanda burna at baş dönmesine kdr gidiorr...

0|0
    0|0
  • Acı vereceksen yumurtalıklara,bayıltacaksan cene ile kulak arakına (hemen kulağın altına) hiç şaşmaz.Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • sana yillarin deneyimini verecem birak yumrugu tokadi en iyisi kafa yavasca yaklas caktirmadan bir anda burnuna kafayi vur aninda nakavt kalkarsa herkese benden ayran tost ama denk getiremezsen senin kafa gider bilesin

0|0
    0|0
  • boşşluk gördüğünde hemen burna saldır :)) bi insanın burnunu sıkınca bile felaket sinir ve göz yaşı geilir ister istemez bide bunu yumruğa çevirdinmi sorma gitsin :))))

0|0
    0|0
  • gögüs ortasına veya boyun kısmına en ideal yuruk fazla asırı kacarsa ölede bilir nefesizlikden.

0|0
    0|0
  • bacak arasına:)

0|0
    0|0
  • bir boksör sporu ile uğraşan biri olarak şakaklara diyorum.. çünkü anında öldürür..

0|0
    0|0
  • Gırtlak boğaz.

0|0
    0|0
  • çene diye biliyorum. adamı devirebiliyor işi bilen

0|0
    0|0
  • yanlış çook yanlış

0|0
    0|0
  • anlının tam ortasına..

yüzü eşşeğe dömezse bişey bilmiyom

0|0
    0|0
  • Burna. Ama ilk etapta yumruk atmanı tavsiye etmem. Direkt kafa at burna. Daha etkili oluyor.

0|0
    0|0
  • Çeneye (Çenenin alt kısmına)

Kulağın üst kısmına (İç kulaktaki denge kristallerini bozmak için genelde buraya vurulur)

Ninjutsu Merkezinden bildirdim. Sendeyiz Birand.

0|0
    1|0
Yükleniyor...