Sevdiğiniz insanın kendisini sizin gözünüzde değerli görmesini nasıl sağlardınız?

Sizin onu sevdiğinize gerçekten inanmak istiyor ya da emin olamıyor duygularınızdan.öyle şeyler olmalı ki yaa bu adam/bu kadın beni seviyor bana değer veriyor gerçekten...diyebilmeli insan...Sizi aşkınızı gösterme şekliniz nasıl?yorumlarr?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hic takilmadim bu dedigine ugrasmam bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• değer en çok kaybedildiğinde anlaşılır, o yüzden ilişkilerimde hep ara ara yokluğumu hissettiriyorumki tetikte olsun.

0|0
    0|0
    • Bu güzel bi taktik bence:)en azından tepkisini ölçmüş oluyorsun.seven insan sevdiğinin yokluğuna dayanamaz zaten...hep sen hep sen dersen senin verdiğin değerle şımarır arada yokluğunu hissetmesi lazım ee öyle ama:))

• Bu sağlanmaz yoksa değer elden bir şey gelmez.

0|0
    0|0
  • kendim için seviyorum onunda beni sevmesi yada sevmemesi umrumda değil ben onu görünce mutu oluyosam ..ona bakarım böyle gider konuşurum muhabbet felan

0|0
    0|0
  • hmmm bence kendiliğinden olur diğer türlü yapmacık, eğreti durur benim gözümde

0|0
    0|0
  • ben seviyorsam onu hiç denemem seven anlar her halinden.

0|0
    0|0
  • bu zamanla olacak bir şey. Birden anlaşılmaz, gösterilemez, güven zamanla gelişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilgili olurdum

0|0
    0|0
  • bunun için özellikle birşey yapmam ki. zaten davranışlarım ona olan ilgim ile bunu kesinlikle anlar.ben karşımdakine verdiğim değeri sevgiyi davranışlarımla kolaylıkla hissettirebiliyorum

0|1
    0|0
  • Yağmurlu bir günde kapımda sırılsıklam elinde uçan balonlar gelse, camda aşağı atarım kendimi o derece inanırım !

0|0
    0|0
Yükleniyor...