Aldatanlar nasıl bu kadar bencil olabiliyor?

Ben anlamıyorum yaa insanlar birbirlerini aldatıp nasıl hala yüzyüze bakabiliyorlar? Hele de evli insanlar.. Aldatanı geçtim.. Beraber olduğu adamın evli olduğunu bile bile onu paylaştığını, karısına dokunduğunu, çocuğu olduğunu bile bile nasıl devam ettiriyorlar ilişkilerini.. Hadi adamın yaptığını, kadının yaptığını geçtim o evladının masum sabinin nasıl günahına giriyorlar... Hiç mi acıma kalmamış insanlarda.. Çok mu seviyosun o zaman boşan gel diceksin arkadaş ya..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• gördüğüm kadarıyla karakter bozukluğu olan insanlar yapıyor bu tür şeyleri. onların normal bir insan gibi düşündüklerini sanmıyorum . sorsan çoğu sevgi eksikliğinden der güya anneleri babaları onları hiç sevmemiş hiçbir zaman güzel bir ilişkisi olmamış yada maddiyattan kaynaklanan sorunlardan ötürü derler. bir yuva kolay kurulmuyor bu zihniyete sahip insanlar olduğu sürece daha bir çok yuva yıkılır ortada bide çocuk varsa onunda pek sağlam bir yaşantısı olacağını sanmıyorum hayata gelir gelmez aldığı mağlubiyet sonrası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakket ya!1!1

0|0
    0|0
  • allah evli insanlarla ilişkiye girmeyi nasip etmesin bana...

0|0
    0|0
  • onada yürek lazım hemen nasıl boşanacak

0|0
    0|0
    • Boşanmaya cesaret etmedikleri için aldatıyorlar ya zaten.

• Şeytan diyor kandır bunu...ilk elden örnek.

0|0
    0|0
  • aldatılanlar da toplumsal birşey mi yapıyor?

0|0
    0|0
    • Ben aldatılanlara birşey demiyorum yazımda farkıysan.

• "farkımadım" da farklı bakış açısını kullandım

Kızlar Ne Diyor 4

• Ş*refzlik işte onlarda hiç namus diye bişy yokki bence hayvandan daha aşağılar beni cok seven bi insanı asla aldtmam yanı aldatmak cok sacma sevmiyo olablrsn bıkmıs olablrsn ama bunu ona söyleyp bitrmek warken aldatmak niye?

1|0
    0|0
  • bu sorunun tek cevabı: karakter (sizlik)

1|2
    0|0
  • şeytanın arka bacağı oluyorlar onlar

0|0
    0|0
  • ben hic yapmadım ama bugüne kadar yasadıklarımdan ögrendigim tek şey büyük lokma ye büyük konuşma..

Allah herkese akıl fikir vermiş, sevmek güzeldir, ama bende istemem asla yuvası olan bir adamla olmak, hatta bosan gelde diyemem.. üzülürüm, kırılırım, vicdanım rahat etmez..

Ama allah gönlümüzü evli bir adama düsürmez inşallah, allahım yardım etsin..

istemem böyle cıkmaz bir aşkın içine düşmek..

ama düşenleride kınamami korkarım basıma gelir diye

1|0
    0|0
    • amin inşallah.. Kınamak değil bu ben sadece anlam veremiyorum..

Yükleniyor...