Yazları terleyince n'apardınız?

Yazları giydiğiniz kıyafet mahfolmasın diye terlememek için ne yapardınız? terlememeyi sağlayan şeyler nelerdir? terlememek için ne yapmak lazım? siz ne yapardınız?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben terlemeyi seviyorum sonra da terimi siliyorum hepsi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hafif, tuzsuz, yağsız, acısız yemekler yerim. Roll-on deodorant kullanırım. Atlet kullanıyorum aynı zamanda, kendimi rahat hissediyorum. Güneş gözlüğü kullanmak da faydalı oluyor zira güneş gözlüğü takmadığımda gözlerimi ve yüzümün belli kısımlarını kasmak zorunda kalıyorum. Bu da psikolojik olarak mı bilemem ama terletiyor insanı. Bol su içip dinleniyorum. Karnımdaki şişlik azalmadan işe başlamıyorum.

0|0
    0|0
    • su icmek daha fazla terletir biliyormuydun? cunku o su ter ve idrar yoluyla diari cikar

• Su içtikten sonra çalışmaya başlarsan terlersin. Bol su içip şişlik gidene kadar dinlendiğimde rahatlıyorum açıkçası, daha az terliyormuşum gibi geliyor.

• O biraz da bünyeyle ilgili. Bazı insanlar aşırı terlerler. Bazıları az terlerler. Ona bir çözüm yok :) En fazla kokusunu önlersin :)

0|0
    0|0
  • ismail türüt olmadığıma bir kez daha şükür ederdim!

0|0
    0|0
  • Ahmet kuralın evine giderim..niye...kliması var diye.

1|0
    0|0
  • en yakın meyhanede klimanın altında lökeşe gibi oturmak terlemeyi engeller.

0|0
    0|0
  • Soyunurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• rexona kesin çözüm

1|2
    0|0
  • terlememek için bişey yapmam ter bu engellenmiyor sadece pudralı deo kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ben fazla terlemeyen biri olduğum için şanslıyım

ama pudralı roll onlar işe yarıyor ter konusunda

0|0
    0|0
  • banyodan sonra koltuk altıma toz soda sürerim çok işe yarıyor :)

0|0
    0|0
  • koltuk altımı havalandırırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...